میان‌بر هفدهم

eye
سلام.
اگر مجالی باشد و نفس گرم عزیزان نیز همراهم، قصد دارم هرچه بیشتر از دیدگاه‌های سیستمی و کل‌نگر صحبت کنم که به نظر من، برای همه‌ی ما خیلی ضروری است. خیلی حیاتی است. بعضا از نان شب هم واجب‌تر است و به نظر من، آن گمشده‌ای است که نشان می‌دهد چگونه است که مشکلات فراوان در تار و پود اجتماع ما رخنه کرده است و این که همه‌ی ما در آن مقصریم و این که همه‌ی ما می‌توانیم تاثیرگذار باشیم و تک‌تک ما مسوول و توانای بر تغییر هستیم.
از کل‌نگری گفتم.
از پزشکی‌های کل‌نگر چیزی می‌دانید؟
به‌ویژه از هومیوپاتی؟

/ 10 نظر / 6 بازدید
خودم

عجالتا براي آشنايي با هوميوپاتي بد نيست به كتاب «يك: كوانتوم، عرفان، درمان» دكتر مسعود ناصري و همچنين به وبلاگ fhbehnam.persianblog.ir مراجعه فرماييد.

fazel

از اينکه در مورد هوميوپاتی بحث نموده ايد متشکرم در وبلاگ دوم با عنوان - درمان هوميوپاتی از راه دور - سعی نموده ام تا با استفاده از تجاربم در درمان بيماران شهرستانهای دور ، راهی را برای درمان آنان ارائه کنم خوشحال می شوم که نظر شما را در اين مورد بدانم

مجيد برقي

سلام، همه ما به نحوي مبتلا به فكر تحليلگري هستيم كه براي شناختن هر كل، آن را به اجزايش تفكيك مي كند تا با مطالعه اجزا، كل را درك نمايد؛ غافل از اينكه با كنار هم گذاشتن اجزاي يك آينه شكسته نمي توان تصوير كل را ديد. اين فكر تحليلگر سعي مي كند براي درك هر پديده با جار و جنجال دليلي منطقي پيدا كند. اميدوارم بوسيله مطالبي كه نوشته مي شود بتوانيم از فكرمان بخواهيم كه كمي آهسته تر پديده ها را توجيه كند تا شايد كمي هم صداي دلمان را بشنويم.

tfahimeh

سلام. اگر چه در مورد اين موضوع تخصصي ندارم اما بنظرم برخي واژه ها بيش از حد تصور، مفاهيم ساده را پيچيده مي كنند. چيزي كه دنياي ما نيازمند آنست ساده كردن مفاهيم پيچيده است.برايتان خوبها ، بزرگ هاو ساده ها را آرزو دارم.

افرا خانوم

با سلام .خوشحال میشوم با این مطالب آشنا بشم و ممنون.

hiva

منظورتون را از "eye" نمی‌فهمم.لطفا توضيح دهيد.

خودم

در پاسخ به hiva بايد عرض كنم كه چون از ديدگاه صحبت كرده‌ام، خواستم تصوير زيبايي از ديده نيز در كنار متن باشد. همين !

?

دوست ندارم امضا بزنم ولی نوشته هايتان را می خوانم.

باز هم خودم

ضمن تشكر از تواضع شما، لطفا اگر از دوستاني كه مي‌شناسم هستيد، يك جوري به من بفهمانيد ! چون برايم جالب است كه بدانم كدام يك از دوستانم وبلاگم را مي‌خوانند و نظرها و پيشنهادهاي آنها چيست !

ديونسيوس

با سلام و درود ! اين هم ادرس ايميل من :‌kaktoos_77@yahoo.com