70- نيايش‌هاي Cash و نيايش‌هاي Online

نيايش -به شكلي كه من مي‌فهمم- ارتباطيه Online و دائما بهنگام‌شونده با «كل!» زورم مي‌ياد از اين نيايش‌هاي Cashشده كه بايد از سر ترس و لرز و عذاب و عقاب بخواني! يك حركت تكراري و از سر ترس كه اگر نخواني چنين و چنان! نيايش كاملا Off ! تازه اگر بار اول درست وصل شده باشد و صفحه Cashشده‌اش درست و حسابي باشه؛ وگرنه همون Offline رو هم نداره. مثل كسي است كه از وصل‌شدن به اينترنت، فقط بلد باشه سروصداي مودم را دربياره و بلد نباشه بهنگام‌شدن صفحات رو و اطلاعات جديد رو درك كنه!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

تجسم كن كه وقتي به «كل» وصل مي‌شوي، وقتي «يك» بودن را درك مي‌كني، چه خروارها اطلاعات و آگاهي‌ها و زيبايي‌ها تو رو دربر مي‌گيره، بعد تعجبي نداره كه ببيني عارفان در اوج وصل، دچار بيهوشي و رعشه و دست‌افشاني مي‌شن و يا از پاي علي تير برمي‌كشن و او در عالمي ديگره!

sun.jpg

 

اي خدا! از اين Connectionهاي پيزوري كه با يك فوت قطع مي‌شه خسته شدم! از كارت‌قرض‌گرفتن خسته شدم، از سرويس‌دهنده‌هايي كه ارتباطم رو با تو سانسور مي‌كنن خسته شدم، از كابل‌هاي پرسرعت خسته شدم، از ارتباط ماهواره‌اي خسته شدم، از Mailboxهاي خالي از تو خسته شدم، از اين كه جايي به من Link ندي خسته شدم، از اينكه صفحات Search من به دنبال تو، پيام‌هاي بي‌ربط برام پيدا كنه خسته شدم ... من براي با تو بودن، ابزارهاي ديگه‌اي مي‌خوام!

/ 45 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ارنستو

والا تا جايی که من می‌دونم هيچکدوم از اماما يا پيغمبر از اون نيايشای به قول شما زوری زورشان نمی گرفته. وظيفه خودشون می دونستن و از انجام وظيفه لذت مي بردن

عبدو

سلام رفيق.نظر من در مورد نوشته ی ۷۰:اين سوال من را هم داره عذاب ميده که چرا ارتباط ما با خدا با يک فوت قطع ميشه؟!چه کار کنيم که اينطوری نشه؟!. نظر من در مورد نوشته ی ۶۸:چرا ما هميشه فقط ميگيم که دچار روزمرگی و يا به قول شما ابتذال نشيم؟! چرا شما يا من يا هر کس ديگه نمياد و يک راه حل هر چند ناقص را ارائه نمیده؟!...باور کن زندگی شده فقط فرار و گريز!فرار کردن از يک لحظه تفکر و انديشه!...خداحافظ رفيق.

اشك

سلام خيی جالب بود. راستی اين ارتباط آف به چه دردي ميخوره. اصلا چرا هيچكي بهش فكر نميكنه. من شرمنده ام خيلي وقته به هيچكي سر نزدم. وقت نكردم. راستي تو مگه مطلب آخر منو نميبيني كه بعد از نوشتن اين مطلب تو مطلب قبل پيغام گذاشتي؟

مهدی

کسی که می انديشد از ابتذال به دور است

آرش

سلام دوست عزيزم. نزديک يک ماه از همينVirtual Connection هم دور بوديم و خبری تداشتيم. می خواستم از محبتی که بهم داشتيد و پيغامهاتون تشکر کنم. ممنونم که بهم سر ميزنيد و اميدوارم می کنيد. وبلاگ تجارت و بانکداری بين الملل به روز شد. با مطلبی راجع به مغايرت اسناد. بی صبرانه منتظر نظراتتون هستم.

صادق

سلام. من وقتی تصويری که کشته شدگان زلزله بم را بصورت دست جمعی رديف کرده بودند و مشغول دفن آنها بودند، ديدم ناخودآگاه ياد اين آيه قرآن افتادم که در سوره مائده حضرت عيسی (ع) به خداوند می فرمايد: ان تعذبهم فانهم عبادک و ان تغفر لهم فانک غفور رحيم. ...ما چه اراده ای داريم در اين عالم هرچه هست از اوست و در دست اوست نه آمدنمان دست خودمان بوده و نه رفتنمان و نه چگونه و کجا رفتنمان ... در بحر فتاده ام چو ماهی/ تا يار مرا به شصت گيرد.

الف ـر

سلام.من بي توجهي مسئولان و عدم برنامه ريزي و دلسوزي براي مردم را به پاي آزمايش خداوند نمي گذارم آيا اين آزمايشها فقط براي ماست؟ در ديگر نقاط جهان با همين مقياس زمين لرزه چه تعداد كشته و چه ميزان خسارت دارند؟! اين نوشداره ها پس از مرگ سهراب چقدر ارزش دارد؟ تمام اين همياري براي نجات تنها ۵٪مردم است كه اي كاش همين هم به درستي انجام شود و به دستشان برسد .مثل اينكه آقايان وكيل همه مردم دنيا هستند بغير از مردم خودشان. راستي چطور آنها از سگهايشان استفاده ميكنن و ما از آدمهايمان نميتوانيم(يا نمي خواهيم) استفاده كنيم؟

el-ela

ابزار نمی خواد، شما هم که به خودتان لينک می دين؟

salam be maa ham sar bezanin