263- چقدر اینترنت لازم دارم؟

 

راستش الان که تقریبا دوماهه دسترسی دائمی به اینترنت ندارم -و جالبه که احساس کمبود اینترنت هم نمی‌کنم- برای خودم سوال شده که واقعا چرا نیاز به اینترنت داشتم و چقدر از این کارکردن با اینترنت ناشی از یک نیاز کاذب بوده و چقدرش واقعا مفید بوده و وقتی اینترنت مدرسه (به‌زودی انشاءا...) وصل بشه چقدر به شکل مفید از اون استفاده خواهم کرد؟

 

*

 

این دوماه، حداقل حسنش این بوده که بسیاری از سایت‌هایی رو که همینطوری سر می‌زدم و وقتم رو تلف می‌کردن مدت زیادیه که ندیدم و دیگه الان اصلا حس بازکردن صفحات اون سایت‌ها رو ندارم. هفته‌ای یک بار هم که به کافی‌نت سر می‌زنم ایمیل‌ها و وبلاگ‌های دوستان رو نگاه می‌کنم و اگر تولد یا سالگرد ازدواج کسی باشه تبریک می‌گم. ایمیل خصوصی هم که تقریبا ندارم و بیشتر ایمیل‌ها فورواردیه. به هرحال برای خودم تجربه جالبیه. حداقل خیالم راحت شده که اعتیاد اینترنتی ندارم.

 

 

جالبه که همه دوستان قدیمی و صمیمی توی ذهنم هستن. ولی واقعا نمی‌دونم به چه شکلی و به چه طریقی می‌شه برای هرکدومشون ایمیلی زد و احوالی پرسید. گاهی به خودم می‌گم ممکنه فکر کنن فراموششون کردم. در صورتی که این طور نیست و گاهی به خودم می‌گم لابد من هم ممکنه چنین ذهنیت نادرستی درباره اون‌ها داشته باشم و فکر کنم فراموشم کردن. در صورتی که این طور نیست. به هرحال برای ما که در غربتیم هر ایمیل –ولو یک خطی- از جانب دوستان هم غنیمت و ارزشمنده.

 

 

/ 14 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اميرعلي

سلام! در جهت موافقت با فرمايشتان پايه مي باشم اساسي!!! بعضي ها هم از سر بي نظمي فايلهاي شخصيشون رو روي شبكه قرار مي دهند!!!

فاطمه

سلام...خوبين؟...حالا چون يه خط از طرف دوستانم غنيمته کامنت دادم!!!! موفق باشين و دنيا هميشه به کام!

اميرعلي

من نظرم عوض شد!... دستيابي به اينترنت خيلي خوب مي باشد...اگر اينترنت نباشد راه ميانبر بروز نمي شود...آنو.قت ما هي وبلاگ را باز مي كنيم و هي مي خورد توي ذوقمان...بنابرين اينترنت بسيار خوب و داشتنش براي همه واجب مي باشد... اين بود انشاي من درباره حسن خوبيت اينترنت!!! (عمدا چند غلط فارسي بكار بردم..مگر بواسطه تذكر غلطها سري به من بزنيد) يا علي مدد

اميد

آی گفتيد، واقعا ياد کردن از دوستان، همسفران و همسفره گان قديمی چقدر لذت بخش است و نیک، واقعا دریافت یک خط - که یک نصفه خط - چقدر ارزشمند است.... و تعجب میکنم با این همه وقتی که بیهوده در اینترنت هدر میرود چرا به یک نیم خط دل دوستان قدیمی شاد نمی کنیم...

شادمهر

سلامن اليکم ! رفته بودم اصتخر... ثوادم نم کشيده... ای يار غدیمی. امیشه به يادط استم. برو ايميلت رو چک کن. چون يک ايميل برات فرثتادم.

سينرژی

اگر تو فارغی از حال دوستان يارا فراغت از تو ميسر نمی‌شود ما را بنويس برادر٬ بنويس.

عسل

با سلام. امیدوارم خوب و سلامت باشید. شما دیگر مطلب جدیدی در مورد هامیوپاتی نمی نویسید؟؟

عسل

با سلام. امیدوارم خوب و سلامت باشید. شما دیگر مطلب جدیدی در مورد هامیوپاتی نمی نویسید؟؟

اميرعلي

وبلاگ تباه گشت و به پايان رسيد عمر....پس كي آپ مي كني راه ميانبببببرررر؟؟!!! .... من ديگه چه هنري از خودم در وكنم كه شما سر ذوق بيايي و دو خط بنويسي.... هان! يادم آمد: ياالله! ياالله! ما پست مي خواييم ياالله!..... .... ..... (كامنت فوق توسط اينجانب سانسور گرديد!)