183- همجنس‌گرایی و هومیوپاتی

سایتهای خبری اطلاع دادن که سر التون جان خواننده معروف بریتانیایی که همجنسگرا هم هست پس از این که انگلستان این مساله رو قانونی کرده –لابد با افتخار- اعلام فرموده که با آقای معشوق قدیمیش عروسی خواهد کرد. البته اینجا از کلمه عروسی هم نمیشه استفاده کرد!

 

همجنسگرایی حداقل در پزشکی هومیوپاتی که من بهش اعتقاد دارم یک بیماری محسوب میشه و داشتن تمایل جنسی به همجنس، نشانه اعوجاج و عدم تعادل در کلیت شخص هست و امری طبیعی محسوب نمیشه. نظام طبیعت بر مبنای تمایل نر و ماده، مذکر و مونث، مرد و زن بنا شده و چیزی که چنین نباشه غیرطبیعیه.

نمیدونم بشر داره به کدوم سمت میره.

ولی فکر میکنم سمت و سوی چندان خوبی نیست و در اغلب زمینهها، داریم به شکلی زندگی میکنیم که هرچه بیشتر کج و معوج بشیم و به جایی برسیم که دیگر نه شیخی بمونه و نه چراغی که بشه به دنبال انسان گشت.

 

/ 8 نظر / 2 بازدید
ليشام

...چيزي براي گفتن نمي‌مونه اكبر عزيز... مزاج دهر تبه شد درين بلا حافظ ـ كجاست فكر حكيمي و راي برهمني

فرزام

سلام. فکر می کنم چنين گرايشی از زمانهای قديم وجود داشته حتی در اشعار قديمی ما از چنين چيزهايی صحبت شده. از نظر علمی هم بله چنين افرادی غيرنرمال هستن اما «وجود دارند». بعض وقتا سمت و سو دادن به بعضی مسايل بهتر از محدود کردن کامل اونها است. من هم حالم به هم می خوره اما مطمئناً وضع اونها بهتر از ماست. بهتر از اينه که آدم مزاحم زندگی شخصی مردم بشه و حتی اين کار رو خيلی قانونی بکنه. بهتر از اينه که همه نيازهای طبيعی و «نرمال» آدمها رو انقدر سرکوب کنه که از يه جای ديگه بزنه بيرون!!... و البته نمی دونم دنيا داره به کدوم سمت ميره اما بيشتر برام مهمه که ما داريم به چه سمت ميريم: قهقرا....

حسين

سلام.مدتها بود نيومده بودم اينجا.من هوميوپاتی زياد نمی دونم.ولی اين موضوع وجود داره ونبايد نفی بشه.آدمايی که اينجوری بدنيا ميان.اين يک بيماری يا يک امر غير طبيعيه ولی هست.

فاطمه

گل بود به سبزه نيز آراسته شد...خدا آخر و عاقبتمونو به خير کنه....

سينرژي

سلام٬ فکر کنم اين يادداشتت از اون مطالبی است که بر مبنای کلمات کلیدی جستجو کنندگان ايرانی اينترنت در موتورهای جستجو نوشته شده. از وقتی روی وبلاگم کنتور نصب کردم به اهمیت این موضوع پی بردم. يک مطلب در همين سبک هم قبلا نوشته بودی. فکر می کنم می دونی کدوم رو می گم. ای ناقلا.

مجید

اکبر جان میدونی از نظر من بزرگترین مشکل همیوپاتی چیه؟ اینکه باید بهش اعتقاد داشت

angelfromhell

سلام از وبلاگ تو خوشم امده . نظرت درمورد تبادل لينک چيه؟ اگه مايل بودی توی وبلاگم تو قسمت نظرات بنويس

hamid

dar morde chizi ke nemidoni nazar nade hazrate agha hamjens garaee vojod dare va bas behesh iman avord hamin inke to sgiee hasty va zehenet por az khorafate moshkele tostt to boro khodeto eslah konnn