270- برف ایران

چندتا مطلب نوشته بودم برای وبلاگ، ولی خبر سرمای ایران و تعطیلی کشور و یخ‌زدن مردم -در شرایطی که خودت در جایی گرم و نرم نشستی- با اعصاب آدمی بازی می‌کنه. شرایطی رو تصور می‌کنم که خیلی‌ها در ایران هستن که گاز هم ندارن و معلوم نیست با سرمای هوا چه می‌کنن و ... می‌تونم بازار سیاه خیلی چیزها رو ندیده تجسم کنم. همین الان خونواده خود من چه می‌کنن؟ یا خونواده همسرم در کوهستان‌های سرد زاگرس ...؟ جایی که بهارش هم یخبندانه؟

سیستم معیوب برای آشکارشدن عیب‌هاش فقط تلنگر می‌خواد. می‌خواد برف باشه، سرما باشه، گرما باشه، ...، همه‌چیز و همه‌چیز آشکارساز هستند. تا کی می‌خواهیم با آشکارسازها بجنگیم؟ سیستم رو باید درست کرد. آینه‌شکستن خطاست.

/ 8 نظر / 2 بازدید
[حلای اندیشه (علی حسنی)

سلام علی جان تازه هفته بعد موج دوم سرما میادش که میگن خیلی قوی تر از اولی هست. امیدوارم به خیر بگذرد. تو همین تهران شبگرد و ولگرد ها تا کنون کشته ادند. طوری که شهرداری اطلاعیه از شبکه 5 میده که هر کیو دیدن تو خیابونه و کارتن خواب 5 تا محل برای اسکان شبانه شان داریم بدون پرس و جو. راستی محرم آمد. برای تو که می دونم یکی از شاگرد های مرحوم دولابی بودی محرم حال و هوای خاصی داره.

میثم

این برفی که توی تهران اومد به این مدیران لایق نشون داد که اگر یه روز یه بحران توی شهر پیش بیاد چقدر در برابرش ناتوانند. الان که از هفته قبل اعلام شده بود که هوا سرد میشه و برف میاد وضع این بود. در حال حاضر تنها کاری که به خوبی انجام میشه اعلام وضعیت هواست!

رويا

سلام هوا بس ناجوانمردانه سرد است. قنديل بستيم رفت...... روزبه ميگه پاشو بريم پيش علی اينا يه کم گرم شيم راستی به صوفی سلام ابلاغ و بفرماييد يک کار فوری داريم با او. يک ندايی بدهد اگر امکان آنلاينيت دارد . ممنون

روشنا

سلام از ديدن وبلاگتون خوشحال شدم.امروز آدرسشو از رويا گرفتم. به صوفی سلام برسونيد.بگيد روشنا سلام رسوند.ايام به کام

رويا

به به می بينم که تعطيلات و ... به ما گير داديد و مملکت اين ور آب ديگه! اينم نتيجش! فوتش کرديم موجه رو به اونطرف!

اميرعلي

سلام! حق با شماست. كاش اين آشكارسازها ما را هم بيدار مي‌كردد. منظورم از ما، آدمهاي داخل ايرانه كه فقط غر مي‌زنيم. مثل ميثم! به زودي مي‌نويسم. يا علي مدد!

mmmmmmmmmmm

ذتالتلا