320- چهار نکته

برای من به عنوان یک آدم علاقه‌مند به امور نرم‌افزاری، این سیستم رای‌شماری انتخابات امریکا بسیار جالب است. هر لحظه که به صورت آنلاین به سایت یاهو میروم، با یک نگاه نتایج هر ایالت مشخص میشود و تنها با بردن ماوس به روی نقشه هر ایالت، بلافاصله آخرین نتایج آن بخش را میشود دید. به هرحال، اوباما با اختلاف خیلی زیاد پیش است و ریاست جمهوری وی قطعی شده است.

*

شاید شما نیز مثل من از کار دیروز مجلس خیلی خوشحال شده باشید. خیلی وقت بود که در فضای سیاسی کشور اتفاقی روی نداده بود که مرا واقعا خوشحال کند.

*

چند نفر از دوستان در نوشته قبلی درباره روش لینک دادن به آن وب سایت سوال کرده بودند. کافی است به داخل وب سایت thehungersite بروید، در ستون سمت چپ نوشته شده Link to us. در داخل این بخش انواع بنرهای تبلیغاتی با کد مربوطه وجود دارد که هر کدام را که علاقه داشتید در قالب وبلاگتان کپی می کنید.

*

تعداد زیادی از دوستان مدتی است مطلب جدید ننوشتهاند. آیا اشکال از اینترنت من است که وبلاگ آنها را به صورت بروزشده نمیبینم یا خبری در ایران است و نمیدانم؟

/ 6 نظر / 2 بازدید
محمد تقی

بلاگفا که به روز شدن ها را خیلی خوب گزارش نمی‌کند و بیشتر وقتها از دستش در می‌رود. ---- واقعا سه ماه دوام آوردن کردان با این افتضاح خیلی جالب بود. جالب تر اینکه دیروز هم حسابی دروغهای شاخدار از خودش تولید کرد. به قول تاجزاده باید به وی دکترا بدهند و برود آموزه های ماکیاول را درس بدهد...

میثم

سلام. از این مجلس بی یخار بی غیرت ما بعید بود واقعاً. جدا جای تعجب داشت. در مورد وبلاگ خودم هم باید بگم که چیزی ندارم بگم! [نیشخند]

سینرژی

سلام مگه این پیامکهای کردان فرصت می دهد که مطلب بنویسیم؟

آبدارچی

سلام ... خوش حالم خوشحال میبینمت امثال حاج کردان زیاد هستند توی مملکت شریف ما. من ولی نگرفتم چرا خوش حالی، حالا که یکی ضد حال خورد یا خوش حالی که یه بار دیگه احمدی نژاد خراب کرده یا خوش حالی که .... من که دلم یه طوری درد گرفت خیلی سخته ادم نابودی یکی جلوش ببینه شما شاید بتونید با خوش حالی منتظر باشید تا سر گوسفندی بریده شه دست پا بزنه تا جون از بدنش در بیاد ، تیکه تیکش کنی گوشتشو به سیخ بزنی کباب کنی بخوری کیف کنید ولی من نمیتونم نمیدونم ببینم یه گوسفند رفته تو مجلس که "بیست سی" اسم شو گذاشته خانه ملت بعد بشینه با بع بع کردن خودشو دلقکه دنیا کنه هرچی باشه اون جا خانه من هستش چشمک من نشستم فقط کباب هاترو خوردم سر بریدنش رو ندیدم هرچی باشه ما جوون روغن نباتی هستیم دل دیدن نداریم چشمک امیدوارم باز هم خوش حال ببینمتون امیدوارم پا قدم اولین رئیس جمهور سیاه پوست آمریکا برای ما خیر باشه و ما هم برای اولین بار ببینیم که یه رئیس جمهورمون 4 سال بیشتر رئیس جمهور نیست سال دیگه ی کی دیگه بش نقطه چین چشمک بدرود

واژگان دور، ملودی های نزدیک

البته مستحضر هستید که سیستم رای گیری در اینجا پیشرفته تره. ... و در مورد آخری هم مشکلی در به روز رسان وبلاگ هست، چرا که من همین پریروز مطلب نوشتم و الان در ستون سمت راست وبلاگت هیچ تغییری نمی بینم.

امیرعلی

سلام اخوی! 1- شما کم کم دیگه رسما داری ضدانقلاب می شی ها! تعریف از سیستم رای گیری کفار؟!!! استغفرالله! ... تازه اونها اصلا هیات نظارت و اینها ندارند! چرا اینهاش را نمی کید! حالا شورای نگهبان ندارند که دیگه واخجالتا!.... 2- من به روز کردم! در ایران هم خبری نیست! مثل همیشه.... یا علی مدد!