185- استاد محمدمهدی فولادوند بیمار است

شاید یکی از بهترین کتابهایی که در سالهای گذشته برای خود و دیگران خریدهام قرآن جیبی با ترجمه استاد فولادوند باشد که واقعا مطالعه آن برای افرادی مثل من که هم مذهبی هستند و هم از ترجمههای رایج خوششان نمیآید واقعا شیرین و دلانگیز است ... و هرچند که ایشان را ندیدهام و نمیشناسم اما بر سیسال زحمت ایشان درود میفرستم ... و چقدر دردناک است که بدانی چنان ماهی در زیر میغ چنین ناسپاسیهایی نهان است و بخوانی حتا حقالزحمه تجدید چاپ کتاب را به ایشان نمیدهند. بالاخره منزلت علم و دانش در این سامان بیش از این نیست. خداوند برای بندهاش کفایت میکند، آن هم چنین بندهای. نوشتههای دوستان را ببینید:

گزارش ایکنا

وبلاگ الپر

وبلاگ آق بهمن

وبلاگ کورش علیانی

 

توضیح برای مجید عزیز و دیگر دوستان: پرشینبلاگ سیستم لینکدهی به نوشتههای قبلی رو عوض کرده. ساعتهای زیادی زمان لازم دارم تا لینکهایی رو که به نوشتههای قبلی دادم بازنویسی کنم. از همه دوستان پوزش میخوام.

 

 

 

/ 3 نظر / 4 بازدید
سينرژي

سلام٬ لازم نيست به تک تک مطالب آرشيو لينک بدهی٬ می توانی از لينک ماهانه يا هفتگی استفاده کنی. استفاده از تنظيمات پيش فرض وبلاگ٬ کار را ساده تر می کند.

shahide gomnam

با سلام وبلاگ خوبتان را ديدم و لينک کردم. اگر وقت داشتيد سری هم به ما بزنيد. با آرزوی سلامتی برای استاد فولادوند.

mohammad ali

سلام، اکبر عزيز نوشته هات هنوز هم کار ميکنه... هنوز هم بعضی ها هستند که ازش انرژی ميگيرن، پس بنويس...ببخشی که دير به دير برات کامنت ميذارم...خيلی شلوغم...خدا خيرت بده...محمدعلی