500- کلمه‌ی قصار

به من بگو وضعیت اینترنت یک کشوری چطوریه، تا من حدس بزنم اوضاع دیگرش چطوریه.

/ 7 نظر / 4 بازدید
سوفی

یه گزینه لایک بذار پاین مطلب بی زحمت

سینرژی

خیلی هم خوبه، کدوم دوشواری؟ دوشواری نداریم! (نمی دونم دیدی یا نه)

امیرعلی

خیلی جالب بود! واقعا همینطور است. ایران، چین، کره شمالی، ..! زنده باد اینترنت ملی! این عبارت اینترنت ملی مرا یاد عباراتی مثل تخم مرع اردک و یک روز شب بود میاندازد!

مهتا

همینقدرشم از سر مردم ما زیاده .

فاطمه

کابلاشو آب برده...تو دریا غرق شده...خبر دارین که؟!!!!!!!

مهتا

همین اینترنتی که داریم کفاف کارهای اداری الکترونیکیمونو بخوبی میده. جوونام که از اینترنت ،فقط بلدن یا برن تو فیس بوک و عکسای بی حجاب آشنا و غیر آشنا رو نگاه کنن و به هم پز بدن که بدون فیس بوک روزشون شب نمیشه.یه عده شون هم تا تنها میشن میرن سراغ سایت های غیر اخلاقی. در به در هم جمیعا دنبال فیلتر شکن هستن. مدتیه هرجا میریم و هر کیو میبینیم از ما vpn خوب میخواد. نگید اشتباه میکنم.

مهتا

سلام من که ندیدم همچین آدمایی رو که دنبال مخازن غنی اطلاعات باشن. الان اینترنت پرسرعت با قیمت خیلی خیلی پایین توسط مخابرات و رقباش ارائه میشه و بجز مواقع خیلی محدود اکثر خونه ها در شهر اینترنتشون با کیفیت کافی وصله.اونا که میگن قطعی زیاده کسایین که گیم بازی می کنن و پینگ تایم براشون مهمه.وگرنه سرعت دانلود اکثرا بد نیست. دیدگاه حداقلی هم ندارم.اینا که میگم و مبینم انقدر زیاده که بشه به عموم نسبتش داد.برعکس انگشت شمارن کساییه استفاده ی درست از اینترنت داشته باشن. البته بحثی نیست.بلاخره نظرم بود که با خوندن پست شما دوست داشتم بهش اشاره کنم.کما اینکه خودتونم میفرمایید قبلا گفتید.