242- هدیه روز معلم

 

گمان می‌کنم هر آدمی در هر سن و سالی از هدیه‌گرفتن خوشحال می‌شه.

امسال روز معلم بچه‌ها واقعا غافلگیرم کردند و فکر کنم دست کم 15-16تایی هدیه گرفتم و دست کم تا دو سالی نیازی به خرید ادکلن ندارم! از همه دلچسب‌تر هدیه بچه‌های کلاس اول و دومیه که صداقت و بی‌توقعی‌شون خیلی بیشتره. تا چندروز کار من و همسرم این بود که من هرروز با چند هدیه برم خونه و بعد بنشینیم بازشون کنیم. انصافا بازکردن هدیه‌ای که آدم نمی‌تونه حدس بزنه چیه، شوق عجیبی داره!

*

شعار اخلاقی: خالی از تعارف، بهترین هدیه برای یک معلم داشتن یک کلاس خوب با دانش‌آموزانی است که درسخون باشند و شوق یادگیری داشته باشند.

 

 

/ 11 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عليرضا مجاهدی

سلام عجب که من نميدانستم معلم هستی دستت را ميبوسم و روزت را با تاخير تبريک ميگويم راستی قالب جديد هم مبارک. چون از آر اس اس ميخوانمت قالبت را نديده بودم برايت موفقيت روز افزون را آرزومندم

ليشام

خيلي عالي نوشته بودي علي جان، من رو هم در لذت باز كردن هديه‌ها سهيم كردي. از تبريك صميمانه‌ات بسيار و بسيار ممنونم. هميشه شاد و سلامت باشي :)

میثم

آقا معلم روزتون مبارک (البته با تأخير)

دینا

روز معلم مبارک، البته ببخشید دیر شد.

حميد مظلومی

سلام چطوری جوون یادش بخیر روزهایی که دور یه میز تو حاسب سیستم میشستیم و با هم کار می کردیم امیدوارم هر جا باشی جوشان باشی

يك دوست

سلام روز معلم مبارك. به همه دانش آموزاتون حسوديم مي شه كه معلمي مثل شما دارند.

امیرعلی

معلمی شغل انبیاست! روی این جمله خداوکیلی ۲دقیقه فکر کنید! چه شغل سنگینی داریدها! یا علی مدد! روزتان هم مبارک!

محمد

آقا اجازه... طبريک من را نیظ پزيرا باشيد.

یک کرد دوغ ندیده

احتمالا شما و خیلی‌های دیگر فکر میکنند این روز را برای این ساخته اند که شما کادو بگیرید من به جای شما خجالت کشیدم. شما مگر از دولت حقوق نمی‌گیرید. اگر حقوقتان کم است همانطور که از قبل اعتراض کرده‌اید اعتراض کنید. من سالها معلم بودم اما حتی یک ورق کاغذ هم هدیه قبول نکرده‌ام.