145- افتخاری بزرگ برای هومیوپاتی خاورمیانه و ایران

خوب خدا رو شکر که در هفته جهانی آشنایی با هومیوپاتی، یکی دو تا خبر خیلی خوب هم داریم.

مرکز آموزشی CTCH که تنها مرکز رسمی آموزش هومیوپاتی در منطقه است و بنیانگذارانش ایرانی هستند، موفق شده نماینده رسمی انجمن پزشکی هومیوپاتی (HMA: Homeopathic Medical Association) که در انگلستان هست بشه. این مرکز یکی از چهار مرکز مهم انگلستان هست که هومیوپات ها رو تایید می‌کنه که بتونن کار کنن. بنابراین فارغ التحصیلان مرکز CTCH می‌تونن با این مدرک در انگلستان به عنوان پزشک هومیوپات کار کنند.

CTCH تنها مرکز آموزشی خارج از انگلستانه که موفق به چنین کار بزرگی شده که واقعا جای تبریک و خوشحالی برای جامعه هومیوپاتی و علاقه‌مندان داره.

 

از اونجا که این مرکز نماینده HMA در منطقه شده، علاوه بر علاقه‌مندان به تحصیل که می‌تونند دانشجو بشن، هومیوپات‌ها هم می‌تونند برای گرفتن تایید علمی خودشون به این مرکز مراجعه کنند تا تعیین صلاحیت بشن و بتونن از مدرک معتبر HMA استفاده کنند. (طبعا بررسی صلاحیت کاری با حضور استادان CTCH و نمایندگان اعزامی HMA از خود انگلستان انجام می‌شه.)

 

از اونجا که انگلستان یکی از قطب‌های هومیوپاتی دنیاست، داشتن تاییدیه از چنین کشوری باعث خواهد شد که هومیوپات‌های تاییدشده توسط CTCH در بسیاری از نقاط دنیا  بتونن کار کنن.

جا داره به دست‌اندرکاران این مرکز و کسانی که در انگلستان، هندوستان و امارات برای پیشرفت این کار خیلی زحمت کشیدند، یک خسته نباشید جانانه بگیم و آرزوی پیشرفت هرچه بیشتر برای اونا داشته باشیم.

*

برای اطلاعات بیشتر به این نشانی‌ها نگاهی بندازید:

آخرین خبرنامه CTCH، آوریل 2005

وبلاگ رسمی CTCH

هفته جهانی آشنایی با هومیوپاتی (World Homeopathy Awareness Week -WHAW )

وبلاگ زندگی با هومیوپاتی، خاطرات من

 

 

پارسال همین روزها:

سالروز تولد ساموئل هانمن، بنیانگذار هومیوپاتی 17-1-83 

کلید 23-1-83

 

/ 6 نظر / 20 بازدید
Mandana

تبريک به دکتر شاددل مهربان و همسر نازنينشان!!! برايشان همواره موفقيت را از يزدان طلب ميکنم.... و همچنينن تبريک به شما که آن گروه را به اين زيبايی حمايت ميکنيد.....

hamtanab

به شما و يار زندگی تان سال نو رو تبريک می گيم.

Solmaz

سلام گر چه دير اما سال نو مبارک :)

سينرژي

سلام٬ نکنه حالا که تهران!!! رو ترک کردی٬ می خواهی به انگلستان بری؟

سوفي

سلام. منم تبريك ميگم و يك خسته نباشيد درست و حسابي به همه اونهايي كه توي اين راه زحمت كشيدن .منتظر خبرهاي بهتر هستيم:)

نیایش

ممنونم دوست عزيز... اما امروز تولد همراه است نه من .... به هر حال ممنون.