384- باز هم هومیوپاتی

پنجشنبه به عادت هفت‌سال اخیر -که هفته‌ای حداقل یک مطلب در وبلاگم می‌گذارم- باید مطلبی می‌نوشتم. ولی یک سرماخوردگی شدید مانع این کار شد. خوردن پنج قاشق چایخوری از یک داروی هومیوپاتی طی یک شبانه‌روز و مراقبت و توجه فراوان همسر عزیزم باعث شد 24 ساعت پس از مصرف اولین دوز، از بستر بیماری برخیزم و از این بابت خداوند را شاکرم. کاش مردمان بیشتری از هومیوپاتی بهره‌مند شوند. آمین!

/ 7 نظر / 5 بازدید
ندا

خدا رو شکر که الان خوبيد درست اولين روز اردوي المپياد آنفولانزا دامنمو گرفت آويشن اگه نبود بيچاره ميشدم راسته ميگن اگه آدم دلش شاد باشه.خوشحال باشه.همه بيماريا علاج داره يه چيزي که خيلي خوشحالم کرد باعث درمان بيماري شد.درست زماني که با تب شديد دست و پنجه نرم مي کردم دست زندايي گلم درد نکنه

عبداله

خدا بد نده!... اگه مطلبی راجع به این آنفلونزای جدید که بیشتر باعث ترس شده و درمانش با هومیوپاتی بنویسی کار خیری کردی چون میشه با انتقال مطلب تو به کسانی که به نوعی واهمه دارند و یا مبتلا شدند کمکی کرد. می دونم که شاید جوابش یه خط نباشه ولی کمک خیلی خوبیه. بسیار ممنون.

میثم

آخ گفتی. از روز پنج شنبه تا يکشنبه يه بند تو رختخواب بودم نتونستم از جام بلند شم. از بس که این ويروسا عجيب غريب قوي هستند. هيچي هم بهشون اثر نميکنه. کاش اين داروي هوميوپاتي بود و دواي درد ما هم مي شد.

سینرژی

بشتابید ! درمان تضمینی Influenza Type A در 24 ساعت ! . بریم تو کار تبلیغ؟

رحیمیان

خدا رو شکر بهترید. داروهای هومیوپاتی باعث شد بیماری ام اس یکی از دوستان من به شدت پیشرفت کنه، اگر از داروهای شیمیائی استفاده می کرد احتمالا ویلچرنشین نمی شد.

محمد

يكي از نزديكان من چهار ماه است كه براي درمان معده به يك هوميوپات مراجعه مي‌كند. هر ماه يك بار. هر بار نيز يك سري سوال و جواب مي‌كند و بعد شايد دارويي بدهد. پيشرفت كند و بطئي است و هزينه‌اش نسبت به ارزشي كه مي‌آفريند زياد به نظر مي‌رسد.

حجازی

خدا را شکر که الان خوب هستید . راستی آدرس یک هومیوپات حاذق را در غرب تهران دارید ؟