271- پنج سال گذشت

پنجشنبه سوم بهمن 1381 بود که این وبلاگ رو به راه انداختم،

و فردا دوباره بهمن از راه می‌رسه و پنج‌سالی از عمر این وبلاگ می‌گذره.

پنج سال از پرماجراترین سال‌های عمرم، که چهارسالش خارج از ایران گذشته ...

*

این وبلاگ برام بسیار عزیزه. به کمک اون دوستان زیادی پیدا کردم، با اندیشه‌های فراوانی آشنا شدم و از همه مهمتر این وبلاگ باعث آشنایی من و همسرم شد ... و جالب اون که عقد ما هم همین اول بهمن صورت گرفت. (البته اون موقع، یعنی سه سال پیش،  ۱ بهمن، روز عرفه بود و من و همسرم دربدر توی خیابون‌های تهران مشغول خرید کت و شلوار و حلقه ازدواج و ... و اووه ... + و +)

... جالبه که شرح همه این ها در وبلاگ هست و انگار این نوشته ها تصویری شده از فراز و نشیب های زندگی من و ما

*

باری ... خدا رو به خاطر همه نعمت‌هایی که از طریق این وبلاگ بر من نازل کرد – و همه نعمت‌های دیگرش- شکرگزارم و از خوانندگان سال‌های دور و نزدیک این وبلاگ نیز واقعا ممنونم. امیدوارم همگی شاد و تندرست باشید.

 

 

 

 

/ 13 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رويا

سلام و مبارکه ! انشالله همش با هم! اين فرشته خانه شما رو من يکی اقرار می کنم خيلی تلاش کردم سخت در مواجهه با شما محتاط باشه.(البته دیدم کلی بود و توصیه ها جماعت مذکر در حالت عام رو در بر می گرفت) اميدوارم براتون تعريف نکرده باشه در هر حال يه روز بايد اقرار می کردم و حلاليت می طلبيدم حالا با اين اوصاف بازم دلتون ميخواد و اجازه می دید ما بيايم خونتون

رويا

راستی حسوديم ميشه که فرشت * خانه من وبلاگی نشد که نشد که نشد ( تلاشم بی ثمر بود ...) *داشتم فکر می کردم مرد فرشته چی ميشه هيچی يادم نيومد(انگار اصلا نداريم همچين کلمه ای .!هان؟ يا من اشتبا ميکنم؟) در هر حال تصميم گرفتم ه آخرشو بردارم که مذکر بشه

رويا

در عوض فکر کنم شما سوفی را از وبلاگنويسی انداختيد. راستی عکسی چيزی از اون بارون تون نگرفتيد ماهم ببينيم؟

میثم

به به! تولد وبلاگتون مبارک

پرهون

علی جان سلام من کولی تنهام. منو يادته؟ چهار سال پيش با وبلاگت آشنا شدم و به هم لينک داديم. من سه سالی از فضای وب دور بودم وهمين طور از دوستان خوبی مثل شما. مشکلاتی که در اين سه سال داشتم باعث شده حال و حس خيلی چيزا رو از دست بدم. ولی ياد شما هميشه در ذهن من می مونه دوست قديمی. تبريک بابت ازدواجتون و سالروز وبلاگ قشنگتون.

محمد

اميدوارم همواره به نوشتن ادامه بدی. به سختی دارم نصيحت آهسته و پيوسته نوشتنت رو گوش ميدم ولی وقتی به نوشته های گذشته نگاه می کنم ارزش نصيحتت رو درک می کنم. ممنون.

اميرعلي

سلام! تبريك بابت اينهمه چيزهاي خوب خوب! ايشالله جشن تولد ۵۰سالگي وبلاگ و گلدن ودينگ و اينها.... موفق باشيد يا علي مدد!

بهشت

همه چيز خوب پيش رفته.ادامه بدين به نوشتن.به من هم سر بزنيد

سينرژی

به قول حضرت حافظ: عزم ديدار تو دارد جان بر لب آمده باز گردد يا برآيد چيست فرمان شما؟ ما کماکان منتظر حضور شما در ايران هستيم. حالا تو هرچقدر می‌خوای ميل بزن بگو وقت ندارم، وقت ندارم.

الما

سایز کردن کت و شلوار وکابوس این نکنه که اگه به موقع تحویل نده و دیر رسیدنتون به مجلس که بر خلاف عادت معموله رو یادتون رفت استاد.......