75- ما هم بله!

پارسال، همین روزها بود که مصمم شدم وبلاگ بنویسم. و نوشتم! سوم بهمن 1381 بود. یکی از دوستان که دیگه نمی‌نویسه هم پیگیر بود.

 

عنوان وبلاگ رو گذاشتم shortcut. دلیلش توی صفحه بایگانی نوشته‌هام هست. با خودم پیمان نانوشته‌ای بستم. این که هرگز به شخصیت خواننده توهین نکنم و یک مطلب آبکی و الکی براش ننویسم. هرگز جز به ضرورت ننویسم و تا حد ممکن خودم باشم. شکل و امکانات وبلاگ رو مرتب بهبود بدم. رک و راست باشم و ....

 

اولین پیام رو داداشی و آبجی گذاشتند. اولین پیوند رو افرا داد و اولین همکاری واقعی رو دیونسیوس با من داشت. (هم لوگوی وبلاگ کار اوست و هم بسیاری از توصیه‌های فنی.)

 

اصلا فکر نمی‌کردم که مطالبی جدی و نسبتا خشک، با استقبال مواجه بشه. امیدوار بودم سه چهارتا مخاطب پیدا کنم و به عشق اون‌ها بنویسم،‌ ولی الان ده‌ها دوست صمیمی و صادق دارم که خیلی‌هاشون رو از نزدیک دیده‌ام و بقیه رو هم امیدوارم کم‌کم ببینم. به هرحال، حضورشون و اندیشه‌هاشون و آموزه‌هاشون مغتنمه.

 

اصلا دوست نداشتم که بگم «ما هم یکساله شدیم!»، ولی فکر کردم شاید دیگه فرصتی برای سپاسگزاری از همراهی و هم‌نفسی خوانندگان این نوشته‌ها پیش نیاد. کی از فرداش خبر داره؟ بنابراین ما هم بله!

 

باز هم از اینکه در مسافرت هستم و نمی‌تونم درست و حسابی براتون پیام بذارم معذرت می‌خوام. تنها دو واژه می‌تونم بگم: «دوستتون دارم!» اگر می‌خواهید خیلی به من لطف کنید با انتقاد آبدار از من و وبلاگم، کمکم کنید که وبلاگم رو و خودم رو، پیراسته‌تر کنم. باز هم سپاس.

 

/ 28 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجتبی

سلام علی جون! تولد يکسالگی ميانبر رو به تو و به همه وبلاگرها تبريک ميگم. ميانبر فقط برای تو خاطره- ساز نيست بلکه من هم يه خطره خوب باهاش دارم. وقتی که اوين بار بهم سرزدی کلی کيف کردم!! بخدا باور کن راست ميگم.کی بود؟ ۳-۴ ماه پيش... بازهم تولد ميانبر مبارک!!

59

سلام...يادم بود..بهمن وبلاگ نويسی رو شروع کرديد..اما چندمشو نه..امیدوارم.مثل هميشه موفق باشيد .

Hossein

سلام علی جان می گن دوری و دوستی راست ميگن . بعد از چند بار سرزدن به نوشته های شما اين بار سعی کرد يادداشتی را برايت بگذارم .اولا اولين سالروز وبلاگ وزين راه ميان بر را به شما تبريک می گويم .دوما فکر می کنم يک تبريک بزرگتر را باید به شما گفت و آن هم موفقیت شما در اشاعه فرهنگ وبلاگ نويسی بين دوستان است.سفر خوشی داشته باشید. پاينده باشيد.

tfahimeh

سلام..گفتنی ها گفته شد. عرضی نيست.موفق باشيد.

محمد

فاستقم کما امرت و من تاب معک و لا تطغوا ‌انه بما تعملون بصير و لا ترکنوا الی الذين ظلموا فتمسکم النار و مالکم من دون الله مت اولياء ثم لا تنصرون هود(۱۱۲-۱۱۳) تولد بلاگتان هم مبارک!

نازی

گاه بودن یک چیزبه از نبودن آن است! و گاه فکر می کنم اگر آن يک نبود خللی بود در انديشه من! خوشحالم کهshortcutهست:)یاحق.

رضا

سايت ما را ديديد؟

تنها اگر بخواهی

سلام .. و درود ... مطمئن باشيد که بر پيمان نانوشته تون پابرجا بوديد و هستيد ... براتون ادامه راه با دوستانی بهتر و بهترين رو آرزو دارم :)

narciss

خب اگه منظورت واقعا انتقاده بايد بگم که بيش از حد حرفشنو شدی قبول نداری؟ يه نگاه به خودت بنداز.