459- گل همیشه بهار آلپ

دندانم نیاز به پرکردن دارد. دندانپزشک پرش می‌کند و می‌گوید امشب حتما دندان‌درد خواهی گرفت. به منشی می‌گوید به من دو عدد بروفن و دو عدد پنادول بدهد. زیر لب می‌گویم دکتر ممنونم، ولی من 15 سال است لب به هیچ مسکن شیمیایی نزده‌ام. بروفن که سهل است، چه برسد به استامینوفن ... و بلندتر می‌گویم من داروی هومیوپاتی آرنیکا خواهم خورد. شاهداروی تروما است. از هرچیزی بهتر است. دکتر می‌گوید. نه جانم! عصب حتما درد می‌گیرد. اگر اذیتت کرد و شب نتوانستی بخوابی حتما به موبایل من زنگ بزن. برای خشنودی او 4 عدد قرص را در جیب می‌گذارم و به محض خروج از مطب، قوطی آرنیکا را باز می‌کنم و یک گلبولی آرنیکا را که به زحمت به اندازه یک نقل گرد و کوچک است، روی زبانم می‌گذارم. اکنون بعد از چهار روز منتظرم این درد دندان بیاید، اما می‌دانم که نخواهد آمد! می‌دانم که این گل همیشه بهار دامنه‌های آلپ، اعجاز می‌کند.

توصیه‌ی جدی: اگر ساکن تهران و بعضی شهرهای بزرگ دیگر هستید و حین خرید عید، عمدا یا سهوا کتکی، باتومی، چیزی خورده‌اید و دسترسی به یک پزشک هومیوپات هم دارید، حتما از داروی آرنیکا استفاده کنید. قدرت درمان آن برای رفع عوارض کتک‌خوردگی فوق‌العاده است.  دقت کنید که آرنیکا نباید قبل از کتک‌خوردن یا دندان‌کشیدن ... مصرف شود، چون باعث تشدید خونریزی  می‌شود، باید پس از تروما (صدمات و سوانح ...) مصرف شود.

نوشته‌های پیوسته:
آشنایی با داروهای هومیوپاتی (آرنیکا) یکشنبه 3 خرداد 1383
باز هم اثر کرد شنبه 26 فروردین 1385

/ 8 نظر / 10 بازدید
ali

PERFECT[بغل][نیشخند]

ناصر

خرید عید رو خیلی حوب اومدی کی خندیدم ... فقط ببخشید هومیوپاتی برای برطرف کردن عوارض گازهای خلط آور (!) که این روزها در هوای شهرها پراکنده میشود پیشنهادی ندارد؟

عبداله

از وبلاگ شما به دلیل ارائه‌ی محتوای مجرمانه در فضای مجازی از بند "الف"، "ب"، "ج" و "د" سپاسگزاریم.

نادر

سلام استاد. برای درمان کبد چرب(صفرا احتمالا) دارویی هست؟ در ضمن آیا بهمراه هومیوپاتی میتوان داروهای شیمیایی استفاده کرد؟

شادمهر

تنت به ناز طبييان نيازمند مباد ---- وجود نازكت آزرده گزند مباد.

فرا

جالب بود و علاقه مندم بیشتر بدونم

با سلام و ادب چند نکته در پیامتان جالب بود: یکی این که بیشتر افراد خود را دانای کل می دانند و از پذیرش روشهای دیگر پرهیز می کنند. حتی اندیشه و احتمال کارآیی ابزار دیگر را هم برنمی تابند. دیگر این که برای پیشنهادتان در هنگام خرید بسیار سپاسگزارم. یک پیشنهاد هم اضافه کنم که حتی اگر سیگاری نیستید اگر خرید تشریف می برید به جز داروی آرنیکا سیگار و فندک نیز همراه داشته باشید. تندرست باشید.