194- باز هم اثر کرد

1- سه سال پیش بود که بیمار یکی از همکلاسی‌ها که طی یک نزاع پشتش از شانه تا کمر چاقویی شده بود دو روزه با «اون چیز» خوب شد و همکلاسی‌مون اومد و با ذوق داشت از خوب‌شدن بیمارش صحبت می‌کرد.

2- همون روزها بود که بعد از مدت‌ها رفتم با بچه‌های محل فوتبال بازی کنم. وسط بازی نفهمیدم چی شد به جای توپ، زمین رو شوت کردم. چنان دردی داشتم که پام حتا زمین رو لمس هم می‌کرد دادم به هوا می‌رفت. «اون چیز» رو خوردم و فرداش رفتم سرکار. انگار نه انگار.

3- پارسال هم همین بلا سرم اومد. منتها پام بدجوری پیچ خورد. لنگ‌لنگان به خونه رسیدم. دوباره همون چیز رو خوردم و انگار نه انگار.

4- هفته پیش زانوی خانم همسایه که یک زمانی بدجوری ورزشکار بوده در جریان تمرین به بیرون پیچ خورده بود و اصلا نمی‌تونست راه بره. خونه که رسیدم همسرم گفت «اون چیز» رو بهش بدیم؟ دادیم.

از روز بعد درد کمتر و کمتر شد و بعد از سه روز، الان  سر و مر و گنده داره راه می‌ره الحمدلله.

 

«داروی آرنیکا (Arnica) »، یکی از پرکاربردترین داروهای هومیوپاتی در صدمات و سوانح باز هم معجزه کرده بود و این بار خانم همسایه رو از مشکلش نجات داد.

/ 14 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باور

]http://www.bavargroup.com/ bavar_group@yahoogroups.com

باور

bavar_group@yahoogroups.com http://www.bavargroup.com/

صادق

علی آقا! مطالبی درباره هميوپاتی برای اغلب مردم جالب است و خودت خوب می دانی که کشورهای در حال توسعه که از مردمانش به دنبال يافتن راه های کوتاه تر برای مشکلات خود هستند بيشتر به اين مسايل علاقه نشان می دهند پس چه خوب است که در نشر اين مطالب دقت بيشتری بکنيم! موفق باشی

جلال عباسيان

سلام من آدرس شما رو از توی يه ويلاگ ادبی !!! پيدا کردم . من در مورد گياهان دارويی می نويسم . خوشحال ميشم لينک منم به لينکات اضافه کنی فدات

سحر

سلام. يه سوال حياتي ! در مورد ام اس راهي هست؟

راه ميان‌بر

در پاسخ به يك سوال حياتي: هوميوپاتي از لحاظ تئوري قادر به درمان هر بيماري‌اي است، ولي در عمل در درمان ام اس و ايدز اتفاق نظر خاصي بين هوميوپات‌ها وجود ندارد و درمان اين بيماري‌ها نياز به تحقيقات فراوان و بيشتر دارد و هنوز حرف قاطعي نمي‌توان زد. ولي اغلب بيماري‌هاي شناخته‌شده ديگر قابل درمان هستند. به هرحال فراموش نكنيد كه در علم بشري قطعيت وجود ندارد و شفا دست خداست.

سعيد

سلام سال نوت مبارک. ممنونم روزهای خوبی داشته باشی.

راه ميان‌بر

خانم شهلا. با تشكر. بله قابل تهيه هستند. مي‌توانيد به مركز طب كل‌نگر واقع در تهران خيابان باقرخان شماره شصت رجوع كنيد و اطلاعات بيشتري كسب نماييد.

راه ميان‌بر

صادق عزيز. با تشكر از لطف شما. قطعا بايد دقت نظر داشته باشم. البته داروهاي هوميوپاتي لزوما زوداثر نيستند و اتفاقا چون مسكن نيستند و تاثيرشان فوري نيست، در درمان‌هاي مزمن نيازمند صبوري بيمار هستند. ولي در موارد حاد مثل داستاني كه تعريف كردم، واقعا سريع و معجزه‌گر عمل مي‌كنند. البته بازهم نقش تسكيني ندارند، بلكه درمان مي‌كنند. از لطف شما باز هم سپاسگزارم.