میان‌بر نوزدهم: عاشورا

ashura
سلام. خواستم از عاشورا بنویسم، و در عین حال از صمیم قلب. متوجه شدم انسانی که خود اسیر دیوهای درون، ترس‌های بی‌شمار، نادانی‌های بزرگ، دردهای حقیر و احساسات بی‌ارزش است نباید مفاهیم بلند را با بیان ناقص و درک کوتاه خود خراب کند. بنابراین، تنها یک جمله می‌‌‌نویسم:
. . . و شهید، قلب تاریخ است . . . . (معلم شهید،‌ دکتر شریعتی)

/ 7 نظر / 7 بازدید
حميد

سلا م اكبر جان . اميدوارم جامعه ما هم حداقل به همان اندازه كه دم از حسين مي زنه حسيني هم باشه . ضمنا بايد بگم كه وبلاگ خيلي خوبي داري. موفق باشي.

افرا خانوم

سلام. بقول شما آدمی که خودش حسينی نيست نبايد درباره اون اظهار نظر کنه .{هرچند من جو زده شده بودم و قبلا اين کارو کردم :( .... } راستی مرسی از لينکی که اون گوشه گذاشتين!خوشحالم کرد :)

tfahimeh

سلام. ای کاش تصوير ديگری انتخاب می کرديد. با وجود دلفريبی هايی که نقاشيهای استاد فرشچيان دارد به نظرم در اين مورد می بايست شهامت و عصيان عاشورا را به تصوير می کشيد تا زاري ها و ضعف همراهان . به قول دوستی , زينب سراسر اعتراض كجا اينگونه بود؟ مشتاقانه منتظر ساير نوشته هايتان هستم.جاودان باشيد.

پريا

سلام ... خدا خيرتون بده .. که تو راه خيری .. اين روزها رو بهتون تسليت ميگم .. التماس دعا

خودم

از آنجا که حرف tfahimeh درست بود، تصویر نقاشی استاد فرشچیان را برداشتم و تصویر بارگاه مطهر امام را گذاشتم.

ديونسيوس

با سلام ! خواندم که شما دانشجوی هوميوپاتی هستيد.من شیفته ی این طب هستم . از اشنايی با شما خوشحالم .برای شما ارزوی موفقیت میکنم! به ديونسيوس سر بزنيد ... در ضمن از شما سوالی دارم :‌شما دکتر مسعود ناصری را ميشناسيد ؟‌