465- سرعت نور

چندی پیش بود که لینکی تبلیغاتی از یکی از دوستان برام رسید که با کلیک روی اون می‌شد در قرعه‌کشی بلیت رایگان خط هوایی قطرآنلاین شرکت کرد. هنوز مطلب رو درست نخونده بودم که چندتای دیگه هم اومد و اومد و اومد ... خلاصه گمان می‌کنم یک هفته‌ای به طور مرتب این لینک برام می‌اومد.

البته این رویداد برای شخص من دو چهره داره:

یکی این که نشون می‌ده دوستان بامرام زیادی دارم و چه خوب!

دوم این که نشون می‌ده  شناخت رفتار ما آدم‌ها در انتشار برخی اخبار، به‌راستی ارزش بررسی و پژوهش داره. کم نیستند لینک‌ها، عکس‌ها یا فیلم‌هایی که به‌سرعت در کل عالم اینترنت منتشر می‌شن و شاید اگر آدمی کمی فکر کنه، با شناخت چارچوب چنین رفتارهایی، بتونه از اون‌ها استفاده‌ی شایانی هم ببره!

/ 6 نظر / 4 بازدید
میثم

آقا نکته جالب در مورد اين لينک اين بود که اين قرعه کشي شامل چند تا کشور من جمله ايران نمیشه! The Competition shall not extend to countries or territories where the Competition is not permitted or where it is illegal or unenforceable which shall include, but not limited to Argentina, Brazil, Cuba, Iran, Quebec, Sudan, and Syria.

سینرژی

من هم جدیدا خیلی در فوروارد کردن ایمیل برای دوستان وسواس به خرج می دهم. تقریبا تا مطمئن نشوم که طرف مقابل تمایل به دریافت این نامه دارد، آن را نمی فرستم.

ها جر

سلام، سال نو مبارك خيلي خوشحالم وبلاگتون رو خوندم. يادم هست كه شما خيلي روحيه كمك به ديگران را داشتيد كه بسيار قابل تقدير است و اين موضوع در مطالب وبلاگتون هم نمود كافي دارد.راستش من و يكي از دوستان گروه نرم افزاري چند وقتي است بخاطر بچه هامون داريم به زندگي در يك كشور پيشرفته نزديك فكر ميكنيم. نوشته هاي "در مورد دبي بيشتر بدانيم" در اين زمينه مفيد بود. به اميد ديدار- موفق باشيد.

مهتا

سلام دارم به این فکر میکنم که چقدر خوب می شد از این تکنولوژی استفاده ی دینی مذهبی کرد.چه جوریشو نمیدونم.یه تبلیغ یا امر به معروف مفید و غیر مستقیم یا هر چیز دیگه که مسلمون رو وادار کنه به فکر کردن.

شادمهر

لذت دريافت يك ايميل مرتبط و متناسب با علاقمندي،‌ آنهم از دوستان جاني، هم در اين دنياي مجازي اذت خاص خودش را دارد. جالب اينجاست كه هنوز هم ايميلهاي كاملا سياسي هم از جناح راست دريافت مي كنيم و هم از جناح چپ. در حاليكه من به لطافت گلبرگهاي شكوفه هاي بهاري مي انديشم!

ناصر

پاسخ شما به استاد شادمهر رو لایک است