488- کار سنگین

در محل کار، درگیر انجام یک پروژه‌ی بسیار سنگین هستیم. آنقدر که حتا من هم که در انجام کارهای سنگین ید طولائی دارم، وقت کم آورده‌ام. برای همین اصلا مجالی نیست که بنشینم و یک مطلب درست و حسابی بنویسم. گفتم همین قدر اعلام وجود کنم که شرمنده‌ی احوالپرسی دوستانی مثل امیرعلی نشوم.

امیدوارم این پروژه ظرف دو سه هفته تمام شود و آن وسط‌ها هم فرصت نوشتن پیدا کنم ... تنها نکته‌ی خوب داستان اینجاست که آخر هفته یانی در دبی کنسرت دارد و ما هم بلیت آن را همان یکی دو روز اول خریداری کردیم و دست کم امیدوارم پس از تماشای این کنسرت، گزارشی در وبلاگم بنویسم.

/ 6 نظر / 5 بازدید
لیشام

علی عزیز :) اتفاقا تقریبا یک ساعت پیش نمی دانم از چه با خودم گفتم خبری نیست از علی و خدا کند که خیر باشد... و به لطف گودر دیدم که یک چیزی نوشتی بالاخره و فهمیدیم که خیر است :) به هر ترتیب خسته نباشی :) دستت رسید از طرف ما لپ یانی جان را هم بکش

امیرعلی

سلام و خدا قوت! برای موفقیت شما در پروژه دعا می کنیم! برای اینکه برگزدید و مطالب خوبتان ما را رفرش کند! منتظر گزارش یانی هستیم! البته سر فرصت بنویسید که قند مکرر شود!

سیمین

سلام و خسته نباشید من اهل موسیقی نیستم و سعی می کنم حتی گوش هم نکنم امیدوارم در پیشبرد کارهای محوله موفق و موید باشید

از سرزمینهای دور

وای خوش به حال شما... یانی واقعا معرکه است (البته کارای جدیدش رو که همراه با آوازه دوست ندارم)...یادمه اولین بار کنسرت یانی رو تو خوابگاه رو کامپیوتر شما دیدم...آکروپولیس اگه اشتباه نکنم...چقدر زیبا بود...

قیافه ای خندان

این طرفو نمیشناسم ولی کارتون نوعی خرج اضافیه اجلاتا

منصوره

یانی فوق العادست .خوش به حالتون از طرف ما هم خوش بگذرونید[لبخند]