277- بالاخره حرف کیو باور کنیم؟

نمیدونم فقط من اینطوری شدم یا دیگران هم شاید چنین باشند،

مدتیه که حس میکنم به هیچ سایت خبری نمیشه اطمینان کرد! اونقدر درباره یک موضوع اخبار ضد و نقیض میشه خوند و یافت که معلوم نیست حقیقت چیه و اصلا آخرش به خودت می‌گی مگه من با همین دادههای مختلف خبری و علمی و اطلاعاتی بزرگ نشدم و نظام فکریم شکل نگرفته؟ چی درسته؟ چی غلطه؟ و اصلا به قول اون داوود بررهای من چیکاره بیدم؟

/ 6 نظر / 5 بازدید
رویا

اصلا کلن به حرفه فکر نکنید خیلی آرومترید ![گل]

میثم

شما فقط حرف دکتر مهندس احمدی نژاد رو گوش کن! بقیه اخبار ضد و نقيضه!

اشك

سلام اکبر اومد. مهراوه رو میگم بالاخره اومد. 16 روزه که اومده. ببخشید دیر خبر میشی. اما خیلی گیر بودم. هنوزم هستم. در ضمن من یاد گرفتم به هیچی اعتماد نکنم اما مثبت باشم. البته خیلی عوض شدم و جدیدا منفی هم میبینم.

حجازی

سلام از مطلب قبلیت خیلی خوشم اومد .یه مطلبی راجع به مشاورها نوشتم .شایدقبلا خونده باشی . یادم می یاد چند سال پیش این مطلب رو در یک مجله مدیریتی خوندم ، به یکی از کارشناس های ارشد ایران خودرو نشون دادم چند دقیقه بعد کپی مطلب را دست همه کارشناس های قسمت دیدم . آن زمان ایران خودرو بودم . الان دریک شرکت سمت مشاور را دارم !

سینرژی

دانی که چنگ و عود چه تقریر می‌کنند پنهان خورید باده که تعزیر می‌کنند ناموس عشق و رونق عشاق می‌برند عیب جوان و سرزنش پیر می‌کنند جز قلب تیره هیچ نشد حاصل و هنوز باطل در این خیال که اکسیر می‌کنند ما از برون در شده معزور و صد فریب تا خود درون پرده چه تدبیر می‌کنند قومی به جد و جهد نهادند وصل دوست قوم دگر حواله به تقدیر می‌کنند فی‌الجمله اعتماد مکن بر ثبات دهر کاین کارخانه‌ای است که تغییر می‌کند می‌خور که شیخ و حافظ و مفتی و محتسب چون نیک بنگری همه تزویر می‌کنند

جلای اندیشه(MBA در ایران)

سلام علی جان راستشو بخواهید امروزه خیلی حرف های جورواجور آدم میشنوه. والله یه روزی می گفتند با عصر اطلاعات و ارتباطاتی که در ان قرار داریم هیچ چیزی پوشیده نمی مونه. اما به نظر من همین اطلاعات و ارتباطات و ابزارهای رسانه ای وسیله ای جهت پوشاندن واقعیت شده است. وبلاگ من هم با مطلب "culture change" به روز گردیده است. خوشحال می شوم بازدیدی داشته باشید و نوشته ام راا با نقد خود اصلاح بفرمایید. با احترام علی حسنی