203- قالب جدید

سه هفته پیش بود که از روی کنجکاوی این قالب «سبز» جدید رو برای لحظاتی انتخاب کردم. ولی بعد نمی‌دونم چی شد که دیگه نه تونستم قالب رو عوض کنم، نه مطلب جدید به وبلاگم اضافه کنم، نه چیزی رو کم و زیاد و ویرایش کنم. دوستان هم هی پیام گذاشتن که عجب قالبی، خیلی خوبه، مبارکه!

هرچی مطلب می‌نوشتم و می‌فرستادم با پیام خطا مواجه می‌شدم.

*

ولی مساله این بود که تنها یک کلیک از روی کنجکاوی باعث این همه ماجرا شد.

کلی مطلب در این فاصله می‌خواستم بنویسم که زمان همه‌ش گذشت. ولی کلا چندهفته گذشته برای من خیلی پرماجرا بوده و علت این که نرسیدم به دوستان ایمیل بزنم یا جواب سوالاتشون رو بدم هم همین بوده. دسترسیم به اینترنت هم کمتر بوده که شده قوز بالا قوز.

*

نهایتا دست به دامان مدیران پرشین بلاگ شدم که خداییش خیلی سریع سعی می‌کردند مشکل من رو برطرف کنند و نهایتا با چندبار مکاتبه مشکل حل شد و فهمیدم که قالب مربوط به آرشیو وبلاگ خراب شده بوده و ریشه مشکلات همین بوده. بنابراین از دوستان پرشین بلاگ خصوصا آقای جلالی که مرتب به مشکل من رسیدگی می‌کرد سپاسگزاری می‌کنم.

طبیعتا به خاطر حسن نظر دوستان نسبت به این قالب جدید، دست بهش نمی‌زنم و می‌ذارم همینطور «سبز» بمونه.

 

/ 3 نظر / 4 بازدید
فرزام

سلام. راستش قالب جديدت خيلی بهتره...خوب کاری کردی که عوضش کردی...حالا اگه ما اجازه بگيريم کپيش کنيم ... اجازه ميدين؟! البته قول ميديم به اين زوديها اين کارو نکنيم!

ليشام

سبز تويي كه سبز مي‌خواهمت ;)

سينرژی

سلام٬ من هم داشتم روی يکی از قالبها کليک می کردم که کمی شک کردم و با احتياط و open in new window حدث زدم كه احتمالا قالب يك دفعه جايگزين شود. خوب شد اين كار را نكردم. راستي اگر فاصله بين لينكها را كمتر كني - مثل فاصله آرشيو - قالب قشنگ‌تر مي‌شود. شاد باشي.