195- رای‌گیری بین‌المللی

اگر اهل هومیوپاتی هستید و می‌تونید، حتما در رای‌گیری بین‌المللی شرکت کنید که با همکاری مرکز CTCH و دانشگاه PHAU در حال برگزاری است.

این کار باعث می‌شه که هومیوپات‌های خوب ایران هم که قطعا از لحاظ سواد علمی چیزی کم از بقیه دنیا ندارند، در ردیف بهترین‌ها رای بیارن.

در حال حاضر دکتر اردوان شهردار، هومیوپات نام‌آشنا و باسواد کشورمون در این ردیف قرار داره و امیدوارم تا انتها در این فهرست باقی بمونند و دیگر هومیوپات‌های کشورمون هم به این فهرست اضافه بشن.

روی این نشانی کلیک کنید و بقیه رو هم خبر کنید.

http://www.ctchdubai.com/Online_Education/forms/Hon.Doc.htm

 

hons

 

/ 6 نظر / 2 بازدید
UBَ

آخرش ما رو مجبور ميکنين بيايم سر کلاساتون.

هومن

سلام اميدوارم هميشه سر زندهو شاداب باشيد من اسم وبلاگ شما رو در يک سايت پزشکی ديدم از اونجا که نياز به مشاوره و صحبت با يک پزشک دارم مزاحمتون شدم. ۱) در مورد سرطان خون نياز مند اطلاعاتی هستم ۲) پيوند مغز استخوان يعنی چه؟ ۳) ميتونه ای سرطان ريشه ارثی داشته باشه؟ خواهشمندم در صورت امکان مرا راهنمايی نماييد و سپاسگذار خواهم شد اگر جواب من را برام ميل کنين. با تشکر فراوان.

راه میان بر

هومن گرامی، برای یافتن پاسخ این سوالات، بهتره که به یک پزشک رایج مراجعه کنید. چرا که در پزشکی هومیوپاتی، هم نامگذاری بیماریها متفاوته و هم اصولا چیزی مثل پیوند مغز استخوان یا جراحی یا نظایر اون وجود نداره و همه کارها از طریق دارودرمانی -البته با داروهای هومیوپاتی- انجام میشه. بنده هم یک علاقه مند پزشکی هومیوپاتی هستم و اطلاعات تخصصی درباره اصطلاحات موجود در پزشکی رایج ندارم. چه خوبه که سوالاتتون رو از استادان بزرگ هومیوپاتی بپرسید که لینک وبسایتها و وبلاگهای بیشتر اونا در سمت راست وبلاگ من هست. در هومیوپاتی، سرطان به عنوان بخشی از یک بیماری مزمن دیگر شناخته میشه و اون بیماری مزمن، به صورت ارثی هم منتقل میشه. ولی سرطان اگر به مراحل نهایی خود نرسیده باشه میتونه با کمک این علم درمان بشه. در هرحال، شفا دست خداونده. شاد باشید.

ِیک مرد

کجايی دوست قديمی؟ اصلا از من يادت مياد آيا؟

Mandana

اميدوار هستم حال که يکی از بهترينهای ايران در اين ليست قرار دارد؛ حضورش را قدردان باشيم.... به اميد آنکه او را بفهميم... دکتر شهردار عزيز بودنت در اين ليست را ارج مينهيم.....