۱۱۸- ده پيوند ديدني، خواندنی و شنيدني

چندماه پيش يك ستون گشت و گذار برای وبلاگم گذاشته بودم كه چيزهای جالبی را كه در اينترنت می‌يافتم در آن قرار می‌دادم. مدتی است اين ستون درست كار نمی‌كند. بنابراين اين شماره خودم دست به كار می‌شوم و چند پيوند جالب را معرفی می‌كنم:<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

1.

ملاصدرا، بزرگترين پايگاه مقالات علمي پارسي

2.

دكتر ناصري، كه كتاب‌‌هاي «يك» و «صفر» ايشان واقعا خواندني است مباحث علمي و فكري جديدي در وب‌سايت خود آغاز كرده‌اند كه توصيه مي‌كنم حتما سري به وب‌سايت ايشان بزنيد.

3.

علاقه‌مندان پزشكي هوميوپاتي مي‌توانند در دوره‌هاي رايگان زير شركت كنند و معلومات هوميوپاتي خود را محك بزنند:

4.

دو كتابخانه آنلاين با كتاب‌هاي مختلف: 1 و 2

5.

ربناي استاد شجريان

6.

راهنماي فارسي VB. Net كه حاصل شش ماه زحمت دوتن از دوستان است و آن را رايگان در دسترس علاقه‌مندان قرار داده‌اند. اينجا را كليك كنيد.

7.

يك وبلاگ خوب ترفندهاي كامپيوتري كه اخيرا آن را كشف (!) كرده‌ام و مطالب مفيد زيادي در آن است.

8.

آهنگ جديدي كه گويا از مايكل جكسون است و در آن از عباراتي مانند ايمان، شيطان، خداوند غفور و ... استفاده شده است. من كهاز شنيدن آن خيلي تعجب كردم، شما را نمي‌دانم!

9.

نشاني وب‌سايت‌هاي تقريبا تمامي دانشگاه‌ها و موسسات علمي و آموزشي دنيا!

/ 11 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاهوس

بايد بروم ببينم تا بتونم نظر بدهم پس بر ميگردم.

عابد پرنده

علي جان! لينكهايي كه معرفي كردي خيلي خوب بودند. واقعا ممنومم. كتابهاي الكترونيكي فارسي معمولا از طريق موتورهاي جستجو قابل دسترسي نيست. به همين دليل معرفي سايتهايي كه داراي كتاب يا مقاله الكترونيكي فارسي هستند براي خيلي ها ، خيلي! مفيد است. باز هم ممنون و منتظر ساير مطالب خواندني و بدردبخورت هستم.

نیروانا

سلام دوست عزيز ! سپاسگزارم . لينکهای جالب و کاربردی را در اين پست قرار داديد که می تواند مورد استفاده کاربران اينتر نت و خوانندگان وبلاگتان قرار بگيرد .ممنونم از حسن انتخاب و تلاشتان .شادمان باشی و پايدار در پناه مهر يزدان./

شهریور

چند وقتيه به هم سرنميزنيم .. اما شما همچنان مفيد و عالی می نويسيد ...

ub

هر رفتنی يک آمدن داره-ممنون که سر زدی. ضمنا اما اين ربنای شجريان رو ما نتونستيم بشنويم.

حسين

سلام . قديما تو وبلاگ من ازت خبری بود...لينک ها جالب بود . کی می آی تهران.؟ مخلص ارادتمند...

هومن

زحمت كشيدي ، خيلي خيلي ممنون

مهدی

در مورد آن مایکل جکسون گویا حضرتش مدتی عضو حزب "امت اسلام" لوییس فراخان شده بود. بلافاصله پس از متهم شدن در ماجرای رسوایی اخلاقی تجاوز به کودکان. چراییش با خودش اما قبلا همين موجود مدتی خود را به یهود نزدیک کرده بود.

الما

علاقه‌مندان پزشكي هوميوپاتي مي‌توانند در دوره‌هاي رايگان زير شركت كنند و معلومات هوميوپاتي خود را محك بزنند:(اینام فعال نیستن) [ناراحت]