69- اولين مركز هوميوپاتی خاورميانه كه ...

به‌تازگي اتفاق بسيارخوبي افتاده و آن، تاسيس اولين مركز آموزش هوميوپاتي در منطقه خاورميانه با نام Century Training Center for Homoeopathic Medical Sciences  يا به اختصار CTCH مي‌باشد كه در زمينه‌هاي مختلف اقدام به برگزاري دوره‌هاي آموزشي و اعطاي Degree مي‌نمايد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

اين مركز با استفاده از امكانات آموزشي مطلوب، در شهر دانشگاهي Knowledge Village دوره‌هاي خود را به روش‌هاي مكاتبـه‌اي، E-learning و حضوري ارائه مي‌نمايد.

 

تا جايي كه من مي‌دانم بنيانگذاران مركز، تخفيف بسيار زيادي براي ايرانيان نيز قائل شده‌اند و دوستاني كه درباره آموزش هوميوپاتي هميشه از من سوال‌هاي مختلف مي‌پرسيدند مي‌توانند به سايت اين مركز مراجعه كنند و اطلاعات بيشتري كسب كنند. براي آشنايي بيشتر علاقه‌مندان، راهنماي فارسي مختصري هم تهيه كرده‌ام كه توصيه مي‌كنم قبل از مراجعه به سايت تماما انگليسي اين مركز، راهنماي فارسي را نيز ببينيد!

/ 25 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی

salam be maa ham sar bezanin

shirin

مرسی از اين همه اطلاعات. خيلی لاگ پر محتوايی داری. برات آرزوی موفقيت می کنم. هميشه بهت سر می زنم.

shirin

ما بدون اجازه به شما لينک داديم. اگه اعتراضی داريد. بگيد پاکش کنيم. اگر هم نداريد. دوست داشتيد به ما لينک بديد.

سید مجید

و هو الحبيب. سلام. چه جالب اين آموزش از راه دور هم داره حسابی تو ايران جا باز می کنه. موفق باشی. التماس دعا

اسکیزو

چه جالب ... فقط اموزشهای مکاتبه ای نياز به زبان خفن داره يا نه؟ آيا؟ .. در ضمن آخر فيلم عوض شد ...

saeed

سلام/ اتفاقا منتظر بودم ببینم کی این خبر رو می دی. از جناب شاددل شنیده بودم. نوشته های قبلی رو قبلا خونده بودم اما مشکل سرعت خط باعث شد نرسم کامنت بذارم.

saeed

راستی مطلب معلم خیلی تاثیر گذار و جالب بود. اشک آدم رو در می آورد. در مورد هومیوپاتی اما هنوز نظرم همونه که وقتی وارد گود می شی چشمات بسته است و دست تقدیر با حکمت استاد بکلی بسته میشه. هنوز جواب قانع کننده ای هم نشنیدم. از استاد هم پرسیدم گفت که فهمیدن جوابش یه دوره اقلا دوساله طول می کشه. اما گمونم جواب کوتاه تری هم داشته باشه. نداره؟

خودم

سعيد عزيز! راستش رو بخواهي، تقريبا بايد گفت كه نه! نداره.

tintin

دوست خوبم انتقاد به جايی بود منتها من می خواستم به نوعی حس خودم را با اين آدمکها نشون بدم ! يه موقع آدم داره شوخی می کنه يا ناراحته ... به هر حال چشم سعی می کنم کمتر استفاده کنم :)

ديونيسوس

خوشحالم.