663-دوازده‌ساله شدیم!

نوشتن در این وبلاگ، باثبات‌ترین کاری است که در طول عمرم و به شکل منظم انجام داده‌ام. از سوم بهمن 1381 تا کنون، دوازده سال است که به طور میانگین هفته‌ای یک مطلب می‌نویسم و به جز مرداد 1386 که حجم زیاد کار و گرفتاری مجالی نداد، هیچ ماهی نیست که در آن مطلبی در راه میان‌بر نگذاشته باشم.

بهمن برایم ماه پربرکتی است. سالگرد عقد، سالگرد وبلاگ و سالگرد تولد همسرم که همین وبلاگ نقش زیادی در آشنایی ما داشت، هرسه در همین ماه هستند.

از شما همراهان ارجمند این وبلاگ که برخی از شما هم دوازده سال است همراه من هستید سپاسگزارم و از پرشین‌بلاگ نیز که سال‌هاست در وبلاگستان فارسی فعالیت می‌کند ممنونم.

/ 5 نظر / 11 بازدید
سری

سلام. ممنونم بابت مطالب خوبی که تو این سالها تو وبلاگتون خوندم. پای ثابت نبودم ولی خیلی استفاده کردم. موفق باشید

مهتا

برای شما و همسرتون بهترینها رو آرزو میکنم. همینطور برای وبلاگ دوست داشتنی راه میانبر که حقیقتا پر از یادآوریه راه های میانبره.

سعید

ببخشید که فضولی می کنم، ولی می شه کوتاه و مختصر بگویید که این وبلاگ چگونه در آشنایی شما و همسرتان نقش داشت؟ همین جوری و صرفاً از سر کنجکاوی این سوال را پرسیدم.

مهران

سلام. اولین باره میام توی وبلاگ شما.12 سال وبلاگ نویسی.خیلی جالبه.من اون موقع حتی کامپیوتر هم نداشتم.یه لحظه برگشتم به سالهای قبل.دوست دارم باز هم به وبلاگتون سر بزنم.ممنون

مهدی رزاقی

شاد باش