676- جابجایی

نشسته‌ام گوشه‌ی هال خانه، جعبه‌ها روی هم چیده‌شده کمی آنسوتر، تا چند روز دیگر اسباب‌کشی داریم. صاحبخانه از ما کمی وقت خواسته که پول رهن را آماده کند و به ما برگرداند. در این دوسال همسایگان خوبی برای هم بوده‌ایم.

دارم فکر می‌کنم با این که می‌شود برای هرروز دیرکرد، ادعای خسارت کرد چه نیازی به این کار هست؟ همه‌چیز که پول نیست. دو سال هم‌زیستی خوب را که نمی‌شود فراموش کرد.

دخترکمان آن سوی هال خوابیده و من به داشته‌هایم فکر می‌کنم. این که جمع سه‌نفره‌ی خوبی داریم، همسر ارزشمندی، کودک دلبندی، والدین و خویشان و دوستان ارجمندی ... این‌ها سرمایه‌های واقعی من هستند. حالا دو روز هم پول اجاره عقب و جلو شود، مگر چه می‌شود؟ 

/ 3 نظر / 8 بازدید
سری

سلام. خسته نباشید. اسباب کشی با بچه کوچیک سخته. ان شاالله به راحتی جابه جا شید. خوبه که تو این شلوغی زندگی همچنان به نوشتن میپردازید دختر گلتون رو ببوسید

سری

سلام مجدد و مخصوص تولدتون رو تبریک میگم . از صمیم قلب براتون آرزوی بهترینها رو میکنم. شاد باشید

مهتا

این همون فکریه که من راجع به بلاگفا میکنم.6سال دوستی خوب و همصحبتی مدام ارزش این رو داره که الان صبر کنم تا مشکلش حل بشه.[لبخند] به این امید که وقتی خودمون هم در کارمون دچار مشکل شدیم مشتری یا مشترکین کارمون مارو درک کنن و صبوری به خرج بدن.