397- اول و سوم بهمن

دیروز همکارها اصرار کردند بمون. ضیافتی گرفته بودند برای رئیسروسا و سفرهی ناهار عریض و طویل بود. گفتم نه! براشون عجیب بود. میدونید که کمتر پیش میآد که مردجماعت از شکم بزنند! گفتم من غذای همسرم رو ترجیح میدم. شما بمونید با این ناهار چرب و نرم. یکی از همکارها خیلی اصرار کرد. گفتم: شما در مقابل غذایی که با عشق درست شده چی دارید به من بدید؟ چیزی نداشت بگه. بحث تموم شد.

 

غذایی که از یک رستوران اومده باشه و بهترین مخلفات هم کنارش باشه، آیا انرژی و سلامتی و نشاطی رو به من خواهد داد که غذای همسرم؟ هرچند اون غذا یک کوکوی ساده باشه، ولی عشق توشه و این چیزی نیست که هر رستورانی بتونه وارد غذاش بکنه.

*

این رو گفتم که یادآوری کنم امروز، پنجمین سالگرد عقد ماست و خدا رو شکر میکنم که نعمت پنجسال زندگی مشترک عالی نصیبم شده. روزهای اول میگفتند بگذار چند ماه بگذره. ماههای اول میگفتند بگذار یکسال دوسال بگذره. سال دوم می‌گفتند حالا یککم دیگه بگذار بگذره! ولی پنجسال گذشته و من به جرات میتونم بگم شیرینی زندگی مشترک الان من، از ایام آشنایی ما هم بیشتره.

*

پسفردا، سوم بهمن وبلاگ من هفتساله میشه. هفت سال! بابت این وبلاگ و خوانندگانش و دوستانی که از طریق اون به دست آوردم خداوند رو شاکرم و آرزو می‌کنم سرورهای پرشین‌بلاگ سال‌های سال پایدار و پرکار باشند.

*

قالب وبلاگ رو تغییر دادم و یک قالب کمحجم گذاشتم که برای دوستان ساکن ایران، دردسر کمتری درست بکنه.

/ 15 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
روناک

از لینک وبلاگم اومدم اینجا و اولش فکر کردم اشتباهی اومدم. من که سه تاشو تبریک می گم: 1- سالگرد عقد 2- سالگرد وبلاگ 3- قالب جدید خوش باشید.

پدرخوانده

زنده باشید و سلامت و همواره پر از عشق. دست پخت همسر محترم تان که انصافا باید تدریس شود. سادگی و راحتی و درک جالب شما از موقعیت ها در نوشته ها و زندگی واقعا جای تبریک گفتن دارد. به امید روزهای بهتر زندگی.

مهتا

سلام یه عالمه تبریک واسه سالگرد عقدو تولد وبلاگ دوست داشتنیتون و قالب جدید. یه عالمه انر}ی گرفتم از خوندن پست جدیدتون. راستش منم در شرف ازدواجم .احساس میکنم حستونو میشناسم.البته شاید به منم بگن عجله نکن.اما به جرات میتونم بگم اشتباه نکردم تو انتخابم. به نظر میاد شمام تونستید نیمه ی گمشده تونو پیدا کنین. براتون دعا میکنم همیشه ی همیشه سالم و سعادتمند کنار هم بمونید و سالگرد 105 سالگیتونو تو همین وبلاگ جشن بگیریم. یه چیزی بپرسم؟ اونجا امامزاده ای جایی متبرک نداره؟اگه داره حتما" برید زیارت و از خدا بخواید زندگیتونو از چشم زخم و مشکلاتش حفظ کنه.آخه اینروزا خیلی نایابه خوشبختی و توجه بقیه رو جلب میکنه. از اینکه با همسرتونم آشنامون کردین خوشوقتیم.

فاطمه

هر دو مناسبت و تبریک می گم...دقیقا همین حرف چند روز و چند ماه رو الان دارن به ما دو تا می زنن...ان شا الله منم ژنج سال دیگه مثل شما بنویسم که عشقم مثل روز اوله....[لبخند]

سوفی

وای چقدر تحویل گرفتی من رو[نیشخند] یکم دیر رسیدم به مطلب!!! قالب نو هم مبارک!!! بقیه حرفا بماند...

مهدی رزاقی

سلام لذت بردم از این غذای روح

شادمهر

تبريك. تبريك. تبريك. يك شوخي هم بكنم؟! ...................................................................................................................................................................... اي كه ‌پنج رفتي و تو در خوابي! پس كي ميخواي حقيقتو دريابي؟!

مهتا

سلام منم دعا میکنم از چشم زخم در امون باشید. همیشه شاد باشید.همیشه سلامت بمونید. به خانم هم سلام گرم مارو برسونید.

سری

سلام بهتون تبریک میگم. امیدوارم در هر شرایطی، از زندگیتون لذت ببرید. به همسرتان هم تبریک و هم سلام من را برسانید.

سارا

سلام و تبریک به شما و همسرتان یکی از دلایلی که باعث میشه بعد از 5 سال یا بیشتر دو نفر همچنان مثل روزهای اول آشنایی با هم زندگی کنند و حتی شادتر از اون زمانها , اینه که هر دو نفر حواسشون به همدیگه و زندگیشون هست.اگه یکی حواسش دیگه به زندگی و طرف مقابل نباشه همه چی به هم میخوره. امیدوارم همیشه شاد باشید.