134- روزگار تنهایی، بدرود!

راه میان‌بر، به میعاد رسید ...

راستش نمی‌دانم دقیقا چه بنویسم ...

 

این حلقه به ظاهر کوچک دور انگشت، چقدر سنگین و شگفت است!

گویا فرشته‌ای که فکر کنم اشتباه یا تصادفی او را از آسمان به زمین فرستاده، بر سرای دل و زندگی من فرود آمده. خودم که هنوز حیرانم. بازدیدکنندگان وبلاگتان را دست کم نگیرید! شاید از همین فرشته‌ها باشند.

 

بعد از مدت‌ها به این شهر پردود تهران برگشتم. برای عقدی ساده و گام‌نهادن در راهی جدید و امیدوارم که به‌زودی با هم از این تهران برویم. (هرچند که دائم زیر برف و باران بودم و دودی هم در کار نبود!) این بار دیگر «من»ی نیست، هرچه هست باید «ما» باشد و می‌دانم که این نیز راه است، نه مقصد؛ شدن است، نه بودن؛ و می‌دانم که بسیاری چیزها را نمی‌دانم که باید در این راه بیاموزم. دعایمان کنید.

 

 

پارسال همین روزها:

ما هم بله! پنجشنبه 2 بهمن 1382

دانستن نظری، دانستن عملی؛ سه‌شنبه 7 بهمن 1382

 

/ 54 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
hossein

خوب شرمنده که جز اخری ها هستم ولی در حقيقت جز اولی ها هستم! باز هم تبريک....و ارزوی پرواز برايتان...

معصومه

به‌شما تبريك ميگم به خاطر حسن سليقه‌اي كه داشتيد . حقيقتا هم يك فرشته قسمت شما شده قدرش را بدانيد و كنارش بمانيد. براتون آرزوي سعادتمندي و بهروزي مي‌كنم

شب شکن سابق

سلام . من هم تبريک می گم . اميدوارم در زندگيتان موفق باشيد . خدانگهدار

وحید

اکبر جان سلام من پنجاه و يکمين نفری هستم که اينجا بهت تبريک ميگه.از اينکه اينهمه دير شده معذرت ميخوام.اما همونطور که حتما ميدونی اورکات رو فیلتر کردن و من امروز بعد از مدتها تونستم یرم اونجا و پیغام تورو ببینم. صميمانه و از ته قلب به هردوی شما تبريک ميگم و آرزوی يک زندگی شاد و سرشار از عشق و محبت رو برای شما دارم. کاش می شد می ديدمت چون خيلی دلم برات تنگ شده.

فاطمه

مبارکه........تبریک می گم...امیدوارم زندگی ر از عشقی رو داشته باشید.....

فاطمه

اینقدر از شنیدن خبر ازدواجتون خوشحال شدم که حد نداره....فقط حیف که دیر رسیدم وگرنه داغ داغ تبریک می گفتم....با تمام وجودم برای شما و خانومتون آرزوی خوشبختی می کنم...

حسين

سلام.بهتون تبريک می گم.واقعا اميدوارم با همسر عزيزتان ادامه مسير زندگی رو شاد و خوشحال بگذرانيد.من حدود ۴ سال است که ازدواج کرده ام و بسيار هم راضی هستم .البته بخصوص اوايلش مشکلاتی دارد ولی در مجموع خيلی خوب است.آدم واقعا آرامش پيدا می کند.(در يه تاکسی روزهای جوونيم مردی می گفت هر گاه تاب شنیدن حرف های غیر منطقی رو داشتی به فکر زن گرفتن بیفت!!!!!!!)ولی در تجربه ما که خداییش اینجوری نبود. و اميدوارم برا شما هم خير باشه. خوش و خرم باشيد در کنار هم که در اين دنيا زندگی دو نفره دلچسب خيلی حال می ده.بخصوص شما هم که ايران نيستيد!!!!!!!!!! بهر حال اميدوارم هممون زندگی کنيم ولی زياد رنگ زندگی نگيريم.

اشرف رحيميان

دوست عزيز سلام از خواندن اين مطلب خيلی خيلی خوشحال شدم و البته غافلگير.خوشحال از اینکه فرد مورد نظرتان را پیدا کردید و ایشان هم مثل شما فرشته ای زمینی اند. امیدوارم به همراه همسر برگزیده تان روزها و سالهای شاد و پربار و سرشار از معرفت و خودآگاهی بیشتر، در پیش داشته باشید. لطفا از طرف من به ایشان هم تبریک بگوئید. پیوندتان خجسته وسعادتتان ابدی باد. خدایا چنان کن سر انجام کار که توخشندو باشی و ما رستگار

يه مسافر

سلام،علي آقاي ميان بر، تبريك مي گم و ان شاءالله كه مباركتان باشد. كلي ذوق زده شدم يك شنبه هفته قبل كه خبرت رو خوندم. حسابي كيف كردم و تا شب شارژ شارژ بودم.(حتي خوشحالتر از وقتي كه برادرم ازدواج كرده بود) اميدوارم با همراه و همسفر شايسته و خوشبختت كه همان هديي آسماني است كه خداوند براي آرامش و رشد و پويايي تو آفريده است ، زندگي خوب و سرشار از آرامشي داشته باشيد. عشق روزي حلالتان باد و سفره تان آكنده از مهرباني و شورورزي و بركت. مهربانيتان جاودان و داناييتان روز افزون باد.

مريم

منم اين بار با کمال افتخار به عنوان نفر آخر پيام می نويسم! نفر ۵۴ ام! مبارک باشه! اييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییيييييييييييييی....ن همه!