221- عید غدیر

دو سه خصلت دارم که هیچوقت از آنها شرمسار نبوده‌ام و امیدوارم هیچوقت هم نباشم.

 

...

 

یکیش هم این است که اسم علی که می‌آید دست و دلم می‌لرزد. شاید اصلا علتش را ندانم ... می‌دانم خیلی حقارت‌ها و ضعف‌های اخلاقی و روحی دارم که شایسته کسی نیست که ادعای دوستی علی را دارد، اما هرگز نتوانسته‌ام از او دست بکشم و نتوانسته‌ام دوستش نداشته باشم و از این بابت خدای علی را شاکرم و چنین می‌پندارم کسی که در زندگیش علی ندارد، بدجوری دست و بالش خالی است.

 

 

 

 آهنگ باباحیدر کار فرمان فتحعلیان درباره امام علی

 

 

 

/ 11 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یه دوست خوب

سلام چه خوب که برای اولین بار من اولین نفر هستم که پیامم رو میذارم. عیدتون مبارک. اگه گفتید من کی هستم؟

نه نه نه خدای من آقا محمد فقط یک دقیقه زودتر از من پیغام گذاشته

راه میانبر

خدا رو شکر، من دوست خوب زیاد دارم. نمیدانم شما کدام یک هستید.

عيد مبارک عيد مبارک .عيد بگيريم بخنديم.شادی کنيم .ما که کارمونو داريم خونمونو داريم .غذامونو داريم .اره عيده بخنديم علی علی کنيم .چقدر خوبه عيد بشه

سينرژی

سلام عيدت مبارک بقيه خصلت ها رو هم بنويس.

سری

سلام. عیدتون مبارک.

راه میانبر

دوست بدون نام. نمیدانم منظور شما دقیقا چه بوده. ولی فکر نمیکنم آدمهای شکم سیر و بی دغدغه که همه چیزشان روبراه است چندان اهل علی علی کردن باشند. آدمهای بیدرد با علی میانه ای ندارند.

(simorgh)علی حسنی

سلام علی آقا گل خودمون (اکبر آقا) ---------------------------- ان شا الله در زندگی متاهلی خودت پیروز و سربلند باشی. ------------------------- در خانه دل نوشته با خط جلی که این خانه بنا شد به تولای علی در داخل این خانه چو نیکو نگری هم مهر محمد است و هم عشق علی

اول اینکه شما منظور منو خوب فهمیدی ولی بازم خودم می گم چرا هستند کسانی که شکمشون سیره و علی علی می کنند .يک کم بيشتر تلويزيون مملکتتو نگاه کن اونا رو می بينی.برو تو ادارات از مدير قسمت به بالا رو نگاه کن می بينی.برو تو دانشگاه به استادهای خودمونی نگاه کن می بينی.برو تو بخش نيمه خصوصی و نيمه دولتی مدير عامل و مسئول پروژه رو نگاه کن می بينی.بازم بگم.وقتی می ری تو مملکتت خوب نگاه کن اونوقت می بينی که اونهايی که بيشتر علی علی می کنند کيا هستند اصلا چرا راه دور بريم به دور و بر خودت نگاه کن همينايی که عيد مبارکی می کنند!!!

امیرعلی

سلام! عیدتان مبارک! مدد ز غیر تو ننگ است...یا علی مددی!