154- این کودک را به یک هومیوپات نشان دهید

خواندن این خبر برای اکثر افراد –به جز خانواده این کودک- میتواند جذاب و سرگرمکننده باشد. کودکی تا این حد خطرناک و پرخاشگر و خرابکار و علاقهمند به کارهای خلاف آن هم در 7 سالگی!

کودک 7 ساله باعث آزار جنسی دختری 18 ساله شد!

 

چنین مواردی با هومیوپاتی قابل درمان هستند. هومیوپاتی روشی است بسیار قدرتمند و موثر برای مشکلات روحی و روانی و ذهنی؛ و این کودک بیش از آن که «گناهکار» باشد، «بیمار» است. یعنی از دید هومیوپاتی کلیت فرد دچار عدم تعادل است. در یک نفر این عدم تعادل باعث سردرد می‌شود، در یک نفر به شکل سرماخوردگی خود را نشان می‌دهد، در یک نفر به شکل زخم معده،  در دیگری به شکل سرطان و در یک نفر هم به شکل علائم افسارگسیخته روحی!

می‌توان بجای توبیخ و سرزنش و تنبیه، او را دوباره متعادل کرد، او را درمان کرد. همانگونه که انتظار داریم سرماخوردگی با داروهای هومیوپاتی خوب شود، چنین مشکلاتی هم با داروهای هومیوپاتی مرتفع خواهند شد، انشاءا...

 

روزگاری بود که بیماران هنجارشکن را به غل و زنجیر می‌بستند، ولی با موهبتی همچون هومیوپاتی می‌توان سلامتی و بهزیستی را به این‌گونه افراد برگرداند. چرا که نه؟

 

توصیه می‌کنم دست‌اندرکاران وب‌سایت فوق که این خبر را منتشر کرده‌اند، اگر دسترسی به مادر این کودک دارند حتما او را از این امکان باخبر کنند. شخصا اگر کمکی از دستم بربیاید حاضرم هومیوپات‌های خوب کشورمان را به این خانواده معرفی کنم.

*

استاد رحیم موذن زاده اردبیلی به آسمان پر کشید. اذان جاودانش را از اینجا بشنوید.

 

پارسال همین روزها:

آشنایی با داروهای هومیوپاتی (آرنیکا) 3-3-83

 

/ 7 نظر / 8 بازدید
سعيد

سلام اکبر جان خوبی راستش من راجع به اين مطلب حرفی ندارم ولی از فرصت سو استفاده کردم و می خوام بگم که دلم تنگه دلم برای تو برای قديما و برای همه چيز قديم تنگ شده تو هم که ديگه به ما سر نمی زنی - تو می تونی جواب بدی که چرا هر چی زمان می گذره دوستای بيشتری کم ياب می شن. نمی دونم . ببخشيد دلم پر بود- خوب و خوش باشی

ديگه چه خبر ؟

سلام . عجب کودکايی پيدا ميشن ! شايد از بزرگترها ياد گرفته باشن ! به هر حال فکر می کنم چنين مسايلی پيچيده تر از آن باشه که با هوميوپاتی درمان بشه . يا حق .

mylifestyle

سلام، ببخشيد محض اثبات اينکه هنوز واژه ملا لغتی در زبان فارسی کاربرد دارد به استحضار می رساند که آن دختر خانم عزيز ۱۸ سال داشته اند و اين کودک ۷ ساله را به آقازاده های ۲۰ ساله تشبيه فرموده بودند. يک توضيحاتديگری هم شايد لازم می بود که از آنجا که از اين اطراف خانواده آمد و شد می کنند خيلی بيانش به صلاح ديده نشد. بگذريم، يادمان انداختی که به يک خبر روزنامه هم می شود جور ديگر نگاه کرد و از آن چيز ياد گرفت و منفعل هم نبود. ممنون، متشکرم، شاد باشی!

خودم

ممنون از اشكالي كه گرفتي. نوشته رو تصحيح كردم و دوباره ۲۰ رو به ۱۸ تبديل كردم!

سوفي

سلام! تولدت مبارك!تولدت مبارك!تولدت مبارك!تولدت مبارك!تولدت مبارك!تولدت مبارك!تولدت مبارك! ۷ تا شد!

سوفي

شانس آوردي به خود ۷ قناعت كردم و از مضربهاش استفاده نكردم!:)))

Mandana

من يک بيمار گفتاردرمانی داشتم با مشکل لکنت که از نظر رفتاری تقريبا مشابه اين پسر بچه بود!!! البته نه با اين پوتنسی!!!!!!!!!!!! داروهائی که در هوميوپاتی گرفت بلادونا- تارنتولا و فسفر بودن.... بسيار آرام شد!!! آقا... گل.... جوری که وقتی پس از خاتمه درمان برام گل آورده بود و ساعتها بيرون اتاق نشسته بود؛ تا سر من خلوت بشه من متوجه اون نشده بودم.... اون هم ۷ ساله بود.... کاش مادر اين پسر بچه برای درمانش اقدام کند... مطمئن هستم که نتيجه ميگيرد....