280- نوروز 1387

نوروز ما هم از آن واژگانی است که از فرط استفاده، تبدیل شده به شعار.

آرزوی روزی نو برای یکدیگر داشتن، مفهومی شریف و عزیز است. چه، «انسان» نیز نو می‌شود،انسان نیز باید از خواب برخیزد، جوانه بزند، میوه بدهد، به بار بنشیند ...

روزتان نو، نوروزتان پیروز.

در روزهای آینده به خاطر مشغولیت‌های پیش از مسافرت، شاید نتوانم به وبلاگ سر بزنم، به همین دلیل کمی زود سال نو را تبریک گفتم. به امید شادی و تندرستی و پویایی و پارسایی برای همه دوستان.

/ 13 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد

از شادباش زيبايي كه فرستاديد بسيار سپاسگزارم. از ديدن روي شما از پس ساليان نيز هم. هنوز بسان دوران جواني! به فناوري صلح‌آميز فلش هم دست يافته‌ايد، مبارك باشد! (اگر هم پيش از اين مي‌دانسته‌ايد، جسارت مرا عفو نماييد!)

علیرضا مجاهدی

سلام من نیز فرارسیدن سال نو را خدمت شما تبریک عرض نموده و برایتان سالی سرشار از سلامتی و شادی و نعمت آرزومندم

سینرژی

سلام پیام تبریکی که با پست الکترونیک فرستادی بسیار زیبا بود. اگر راهتان به تهران افتاد خبر بده تا ببینیمتان. امیدوارم سال 87 برای شما و خانواده محترم سالی پر از موفقیت و پیروزی باشد.

امیرعلی

سلام! سال نو مبارک! سایتون خیلی سنگین شده ها! سال خوبی داشته باشید! یا علی مدد!

حسین

سال پرباری پیش رو داشته باشی

حسین

سال پرباری پیش رو داشته باشی

رویا

سلام. ما که نفهمیدیم شما هنوز ایرونین یا نه! در هر حال سال خوشی داشته باشید و دلمون گرفت که نشد ببینیمتون[ناراحت]

محمد تقی

سلام سال نو مبارک امیدوارم در این سال نو بیشتر فرصت نوشتن پیدا کنید. ضمنا من هم بالاخره یک وبلاگ راه انداختم. خوشحال می‌شوم سری بزنید.

منیره

سلام. توروخدا اگر برای تعطیلات نوروز به تهران اومدیده اید ما رو از دیدار خود و همسر عزیرتان محروم نکنید. راستی مطلبی که اجازه انتشارش را داده بودید در مجله جاده های سبز با عنوان هرجای دنیا پیشرفتی می بینم فقط آه می کشم با عکس شتر سواری هادی ها و امیرعلی منتشر شده. چه جوری براتون بفرستم؟

راه میانبر

با تشکر از شما منیره خانم. لطفا اگر میشه اسکن کنید و با ایمیل بفرستید. ممنون میشم.