502- نُه‌ساله شدیم

ای که نُه‌سال رفت و در خوابی، مگر این پنج‌روزه دریابی!
واقعا نُه‌سال از نوشتن این وبلاگ گذشته ... عمری است برای خودش.
بارها خواسته‌ام دست از نوشتن بکشم، ولی درست در همان موقع که این تصمیم را می‌گرفتم یک ایمیل پرمهر و محبت از راه می‌رسید و مرا به ادامه‌ی نوشتن تشویق می‌کرد. سپاسگزار همه‌ی دوستان و خوانندگان هستم.
راه میان‌بر برای من تنها یک وبلاگ نیست. خانه‌ای است که در آن دوستان عزیز زیادی رفت و آمد می‌کنند و سال‌ها خاطره و اشک و لبخند و غم و شادی را به خود دیده است. خانه‌ای که 26 سالگی مرا به اکنونم پیوند می‌زند.
به هرحال، امیدوارم در این سال دهم پیش رو، بهتر و پاکیزه‌تر و سودمندتر بنویسم.

/ 12 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سیستر

مبارکه! موفق باشی.

لیشام

خوب نوشتن همیشه خوب است :) و تو بلدی خوب بنویسی

شادمهر

اكبرجان سلام. ضمن تبريك اميدوارم مستدام باشيد.

رحیمیان

نود ساله شوید! :)

ناصر

مستدام باشی یاد اون روزهای اول که با هم در موردش صحبت کردیم به خیر

امیرعلی

سلام و مبارک باد! یگبار یادداشت گذاشتم اما ظاهرا اینترنت دیزلیمان از پس انتقالش بر نیامده. این استقامتتون توی نوشتن ستودنیه، خدا قوت میگم! جالبه که من هم در 26 سالگی نوشتن را شروع کردم. این رو به فال نیک میگرم و امیدوارم من هم بتوانم چون شما مسیر را دامه دهم. راستش وبلاگ شما برای خود من یکجورهایی قوت قلب است و وقتی مرض ِ "ننوشتن" میگیرم، به وبلاگ شما و آرشیوش سری میزنم و انرژِی دوباره میگیرم. امیدوارم نودسالگی وبلاگتان را جشن بگیریم. یا علی مدد!

سینرژی

نـُـه سـال گذشـت از جـوانی با شور و نشاط و شادمانی خـواهـم ز خـدای رازقـی ها صــــد سال بیایـد و بـمـانـی ایـن سـقـفِ بـلـنـدِ ارغـوانی ایـن چرخ ِ مـُقـرنـس ِ کمانی هـمـواره بـه کـام تـو بــگردد بـا رایـَــت و فَــرِّ کـاویــانـــی

حجازی

مبارک

از سرزمینهای دور

ای خالق این بلاگ جاوید ای مرد بزرگ پر ز امید خواهم که نه ات نود شود زود وبلاگ تو نور دیده مان بید!! :)) نمی دونم چرا نوشته های شما و سینرژی رو می بینیم اینجوری میشم!! :)) به هر حال تبریک، امیدوارم به قول امیرعلی هیچوقت به این مرض ما دچار نشوید!!! :))