666- تولد بابا

همیشه به داشتن پدر و مادر زحمت‌کش‌ام که یک عمر با سلامت اخلاقی و خوش‌نامی زندگی کرده‌اند افتخار کرده‌ام و می‌کنم و خوشحالم که از زمانی که خودم را شناخته‌ام، طوری با دیگران رفتار نکرده‌ام که کسی به پدر و مادرم حرف نابه‌جایی بزند.

بابا اصلا اهل اینترنت نیست، ولی من که هستم.

 بنابراین امروز را که تولد باباست به او  تبریک می‌گویم، هرچند ممکن است هیچ‌گاه این صفحه را نبیند. برای پدران و مادران شما نیز -اگر از نعمت حضورشان برخوردارید- آرزوی تندرستی و سربلندی دارم.

/ 4 نظر / 8 بازدید
مهاجر خسته

سلام خدمت شما دوست عزيز. سوالي ازتون داشتم چقد از برگشت به وطن راضي هستيد ؟؟؟؟ من تقريبا با شرايط شما يكي ٩ سال بيرون أر ايران در كانادا قصد برگشت به ايران را دارم و دلايلم مشابه شما! به نظر شما به حرف دل گوش كردن پشيموني داره يا نه ؟ در ضمن تولده پدر گرامتون مبارك ??

افسانه

واقعاً لذت بردم اینکه بقول خودتون شاید پدر گرامیتون هرگز این نوشته رو نبینند اما شما یادشون کردید و بابت تولدشون تبریک گفتید .. از صمیم قلب امیدوارم سالهای سال سایه شون بالا سرتون مستدام باشه و از نعمت حضورشون بهره مند بشید ... تولدشون هم مبارک با هزاران آرزوی خوب [گل]

من

سلام تولد پدرتون رو تبریک میگم یه سوال داشتم،در یکی ارز پست هاتون درمورد هومیوپاتی گفته بودید من به تازگی به یه پزشک هومیوپات مراجعه کردم اما راستش اعتماد کافی به این روش درمان ندارم یعنی به واقع تازه در موردش شنیدم و مطالبی خوندم اما مطمین نیستم که حداقل ضرری نداشته باشه؟ شما با اون آشنا هستید؟خودتون مراجعه داشتید و از این روش استفاده کردید؟دارو هاشون رو بدون نام داخل نایلون دادن و همین منو بیشتر مردد کرده.به نظرم خیلی شفاف نیست البته مقدار دارو بسیار کم هست ممنون میشم اطلاعاتتون در اختیارم بگذارید

مهدی رزاقی

سلام خدا نگهدار عزیزانتون باشه