246-اعتماد یا عدم اعتماد؟

من میگم آدم نباید به هرکسی اعتماد کنه! مخصوصا اگر اون طرف همسر آدم باشه!!!

 

امروز ظهر همسرم علی (نویسنده همین وب لاگ) مطلبی با ایمیل فرستاد تا امروز عصر براش بگذارم توی وب لاگش (چون میخواست حتما امروز مطلب گذاشته بشه) و خوب طبیعتا رمز وب لاگ رو هم همراهش فرستاده بود!!! چون خودش امروز تا آخر وقت نمی تونست این کارو انجام بده!

 من هم از فرصت سوء استفاده کردم و ....

 نتیجه اش همینه که میبینید!

 خوب من  فکر میکنم اینجا بهترین جاییه که میتونم بگم:

 

تولدت مبارک!!!

سوفی

 

 

 

 

 

 

 

 مطلب خود علی رو هم میگذارم که وجدانم راحت باشه!

 

 

237- هفت خرداد

 

هر صبح جمعه که بیدار می‌شم با خودم می‌گم یک هفته از عمرم گذشت، آخه من صبح جمعه به دنیا اومدم. جمعه‌ای که در آن امتداد همه سایه‌ها دقیقا رو به قبله می‌ایسته من به دنیا اومدم. (1)

 

 

این جمعه که بیاد  1618 امین باره که یک هفته از عمرم سپری می‌شه. 31 سال!

 

کوچک که بودم می‌گفتم این سی‌سالگی عجب سنی باید باشه ها! و امروز که یک کلاه ورزشی سرم گذاشتم و توی آیینه به قیافه‌ام نگاه کردم با خنده گفتم: برو بابا. مثلا تو 31 ساله‌ای؟

 

----------------------------------

 (1) دو روز در سال هست که خورشید دقیقا در نقطه‌ای قرار می‌گیره که مردم مکه فاقد سایه می‌شن، بنابراین هر کسی که در نیمکره شمالی باشه کافیه به امتداد سایه‌اش نگاه کنه که دقیقا جهت شهر مکه رو ببینه. یکی از این دو روز 28 می (هفت خرداد، امروز) هستش و دیگری 16 جولای. البته ساعتش فرق می‌کنه. مثلا در ایران در روز هفت خرداد در ساعت حدود 13:30 به وقت تهران که مقارن اذان ظهر مکه است، این جهت کاملا دقیق میشه.

 

 

 

 

 

/ 18 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حميد

سلام علی حان تولدت مبارک راستی علی یه سوال دوست داری چند سال عمر کنی من همیشه فکر میکنم ۵۰ الی ۶۰ برام بسه به عبارت دیگه من الان نصف عمرمو گذروندم

محمد

تولدت مبارک اکبر. امیدوارم سالهای سال سرزنده و سلامت باشی.

رويا

اولن سلام و تبريک ! دومن می بينم شما هم حسن ! سومن امان از دست اين خرداديها !

رويا

مطمئنم که من و سوفی در کودکی گناه مشابهی انجام داده ايم که عذاب مشابه برمان نازل شده !

رويا

۲۲ روز تفاوت البته کم نيست اما خب ! يه جورايی اين خردادی بودن کلن با اون خصوصيات غريب مذکوره در کتب معروضه قابل تحمل نيست

شادمهر

سلام و تولدت مبارک اکبر جان (علی جان)

ناصر

اکبر از طرف خودم و خانمم می‌گم: تولدت مبارک آخه اون فعلا دسترسی به اینترنتش کم شده. اما يک چيز مهمی رو می‌دوني خدا خيلی بهم رحم کرد که ... نه برات ای‌ميل ميکنمش!

روزبه

سلام. آقا تبریک میگم. شرمنده که دیر شد. اطلاع رسانی ضعیف بود. تقصیر من نیست. دلمون هم براتون تنگ شده. نمی یاین؟ این بار همه سعیمونو میکنیم که بهتون خوش بگذره و باز هوس کنید بیاید. به رویا هم گوش ندین.بزرگترین شانس زندگی آدم حالا خردادی هم که باشه که دیگه جای این حرفا نمی مونه

روزبه

با رویا هم در مورد گناه کودکی موافقم و البته معتقدم ماهم در مقابل٬ در جوانی یا یک قدم این طرف تر یک قدم اونطرف تر حتما کاری کردیم که دعای خیر بزرگی پشت سرمون بوده. نه؟!

روزبه

البته اشتباه نشه. گناه کودکی اونا منظورمه نه ما !