264- شرمندگی

چقدر بده که اینترنت دم دستت نباشه و دوستان عزیزت هی پیام بگذارن که چرا نمی‌نویسی و تو هی شرمنده بشی. خیلی شرمنده‌ام. مدرسه تا تقریبا یک ماه دیگه بدون اینترنته. من هم هفته‌ای یک بار و گاهی هیچ‌بار میرم کافی‌نت و فقط هنر می‌کنم ایمیل بخونم. چندین مطلب برای وبلاگ نوشته بودم ولی هیچکدوم رو در شان دوستان ندیدم که پابلیش کنم.

 

 

گاهی حتا برای دوستان مختلف ایمیل می‌نویسم و می‌دم به همسرم و اون از محل کارش و با ایمیل من می‌فرسته! حتا چند بار مطالب اخیر وبلاگم رو من نوشتم و همسرم پابلیش کرده! خلاصه امیدوارم که از این بی‌اینترنتی دربیام و از خجالت دوستان هم.

 

 

مدتیه که فرصت نکردم مطالعات هومیوپاتی رو ادامه بدم، ولی اگر دوستان سوالی داشتن بپرسن حتما جواب می‌دم.

 

 

*

 

از همه این‌ها که بگذریم، همه این حرف‌ها که نوشتم بهانه است. کسی که حرفی برای گفتن داره روی سنگ هم که شده و با ناخن هم که شده می‌نویسه. شاید حرفی برای گفتن ندارم و شاید اونقدر حرف دارم که نمی‌دونم کدومش رو بگم. هرکسی دورانی رو سپری می‌کنه که سکوتش بیشتر از حرفشه و این لزوما بد نیست. نمی‌خوام هر چیزی رو در وبلاگ بنویسم که حضرت حق می‌گه: قد افلح المومنون، الذین هم عن اللغو معرضون. خیلی برام مهمه که لغو نگم و لغو ننویسم. (لغو یعنی بیهوده، چرت و پرت، یعنی تقریبا 99 چیزهایی که می‌خونیم و می‌گیم و می‌شنویم و ...!)

 

 

/ 3 نظر / 5 بازدید
اميرعلي

سلام! همين هم غنيمت بود. حداقل فهميديم چي به چيه؟ خودمونيم ها....دولت نهم داره خوب آماري و درصدي حرف زدن را در جهان نهادينه مي كنه ها! منظورم ۹۹٪ حرف لغوه! يكي از همكارها دقايقي پيش مي گفت من فردا ۶۵٪ نمي آيم! اين يك ماه را هم صبر مي كنيم. يا علي مدد!

سينرژی

زندگی حس غریبی است که یک مرغ مهاجر دارد.

محمد

من هم اينطور فکر می کردم ولی يه دوستی اعتقاد جالبی داشت که به نظرم درست رسيد می گفت بايد هميشه همه چيز رو نوشت چه با اهميت چه بی اهميت. چون خيلی از اين چيزهای بی اهميت پس از گذشت زمان تنها به اين واسطه که ثبت شدند در کنار هم باارزش و مهم می شوند. البته من که خودم هنوز نتونستم اين کار رو بکنم. ولی وقتی نوشته های گذشتم رو مرور می کنم باهاش موافق ميشم.