200- هومیوپاتی و مشکلات جنسی

خدمت دوستانی که با ایمیل و به شکل خصوصی از بنده درباره کاربرد هومیوپاتی در مسائل جنسی سوال کرده‌اند مجددا عرض می‌شود که بله. هومیوپاتی به‌خوبی می‌تواند مشکلاتی مانند ناتوانی جنسی و حتا نازایی را برطرف نماید. (نمی‌گویم صددرصد، ولی با درصدی بسیار خوب.)

 

لازم به توضیح نیست که بخش بسیار بزرگی از مشکلات زوج‌ها به عدم ارضای زن و شوهر برمی‌گردد که معمولا در اینگونه مواقع زوج‌ها می‌گویند با هم تفاهم نداریم و از مشکلات زندگی و مالی و ... گلایه می‌کنند، حال آن که مشکل چیزی دیگری  است. خصوصا که در جامعه ما، به دلیل این که صحبت در این مساله، عموما ناشایست محسوب می‌شود و هیچ آموزش درست و مفیدی هم به افراد ارائه نمی‌شود، این مشکل همچنان به قوت خود باقی می‌ماند.

 

یکی از پزشکان تعریف می‌کرد که قرار بوده جایی کلینیک هومیوپاتی باز کنند و روسای آنجا مخالف بوده‌اند، اتفاقا یکی از این حضرات Impotence (ناتوانی جنسی) داشته و بعد از خوردن داروی لیکوپودیوم (Lyc) که یکی از داروهای بسیارمهم هومیوپاتی است، چنان از شر این مشکل راحت شده که بلافاصله دستور داده در کلینیک، جایی برای درمان هومیوپاتی در نظر گرفته شود!

 

خودم هم در پرونده‌های پزشکانی هومیوپاتی که می‌شناسم، موارد متعددی از درمان انواع ناتوانی‌های جنسی و نازایی را دیده‌ام و به دوستانی که در این زمینه مشکلی دارند، توصیه می‌کنم حتما پیش یک هومیوپات خوب بروند و بدون هیچ خجالتی مشکل خود را مطرح کنند و نتیجه درمانی آن را انشالا ملاحظه کنند.

رفع‌نکردن مشکلات جنسی به جز ایجاد دردسر برای شما و زندگی مشترک شما، سود دیگری نخواهد داشت.

 

/ 7 نظر / 21 بازدید
ليشام

اين كه آموزش درستي توي ايران داده نمي‌شه واقعاً فاجعه است. حالا روابط زناشويي پيش‌كش، ايدز رو هم ول كردن به امان خدا... گمونم اين مصلحت سنجي عزيزان در باب مأخوذ به شرم نگه داشتن مسايل آموزشي تا وقتي كه گندش به خانواده‌ي خودشون هم نرسه، باز ادامه داشته باشه...

آرنوش

سلام! تولد! تولد! تولدت مبارررررررررررررککککککککک!!!!! آقا ما خيلی دوست داريم ببينيمتون چی کار بايد بکنيم آخه؟؟!

دینا

یکی از همین دوقلو های کوچولو،‌هفته ی دیگر برای مسابقات جهانی روبوکاپ به آلمان می رود. خیلی زود گذشت.

علیرضا مجاهدی

جالب بود. من فکرش رو هم نميکردم من خانواده های زيادی رو ديدم که چقدر از بچه دار نشدن در عذاب بودند

محسن .ا.م

باتشکر ازشما درصورت امکان پزشکی راکه دراين زمينه تخصص دارند به وسیله ایمیل به اينجانب معرفی فرمائيد .

مهدي

سلام خسته نباشيد لطفا پزشكي را كه در اين زمينه و درمان ناتواني جنسي تخصص دارند به وسيله ايميل به من معرفي نماييد با تشكر موفق باشيد

اميد

خواهشمندم ادرس پزشکی را که درزمينه هوميوپات تخصص دارد برايم ايميل کنيد با تشکر .اميد