357- رای می‌دهم

این روزها گویی در فضای مجازی، جهان به دو بخش عمده تقسیم شده:

کره زمین و غیر آن

 

و کره زمین هم دو تکه شده:

ایرانیها و غیرایرانیها

 

و ایرانیها هم دو قسمت شدهاند:

واجدان رایدادن و غیر آن

 

و واجدان هم دو دستهاند:

یا رای میدهند یا خیر

 

شخصا مشغول تحقیق هستم که کدام اصلح است و برای آینده کشور، بهتر، و چون در دبی می‌توان به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران رفت و رای داد، بنده هم این کار را می‌کنم.

*

 

پانوشت: امروز پنجشنبه  7 خرداد تصمیم گرفتم بعد از سه سال قالب وبلاگ را عوض کنم. به گیرنده‌های خود دست نزنید دوستان. مشکل از فرستنده است.

/ 14 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
واژگان دور، ملودی های نزدیک

اول مبارک است این قالب که بر وبلاگ خود قالب نمودی. دوم این که بعد از نطق کروبی ما هم مردد گشتیم که به کدام یک می بایست رای دهیم.

محمد

سلام انتخاب و بكارگيري قالب جديد مبارك! خيلي جالب است: من مواضع خارجي احمدي نژاد را خيلي مي‌پسندم. و صداقت ميرحسين را دوست دارم. نمي‌دانم به كداميك بايد راي بدهم.

امیرعلی

به به! مبارک است انشالله! ... یا علی مدد!

مثه بارون

چقدر قشنگ شده این جا . مبارکه ! بالاخره دست از سر اون رنگ سبز برداشتی:)))

آرمان

سلام. من در مورد چرا لباس بپوشیم تازه اومدم و از راه نرسیده انشایی نوشتم[چشمک] یکم دیر بوده نه ؟؟؟

آرمان

من به وبلاگ شما لینک دادم.[لبخند]

آرمان

یادم رفته بود آدرسم رو بذارم.

آرمان

آهنگ مال محسن یگانه بود با همون اسم پاره تن اما متاسفانه از تو نت برنداشتم که آدرس داشته باشم. روی هاردم دارمش/ اما شاید بگردید توی نت پیداش کنید. اینجا نت ما سرعتش خوب نیست و محدودیت هم داریم نمی تونم برم دانلود کنم . با همون هارد و اینا باید کار کنیم.[چشمک]

فاطمه

اول فکر کردم اشتباه اومدم...چه تغییری از اون سادگی به این قالب جالبه... خوبه که تصمیم دارین رای بدین...تو تهرانم اکثرا رای می دن...چون ?ای ندادن ماسوی به رای به احمدی نژاد...می شه به کسی که می دونی رای نمی یاره رای بدی...اما باید رای رو داد...اینجوری تعداد بالا می ره....و اون پنجاه درصده رو سخت می کنه!!!