559- ده‌ساله شدیم!

از پنجشنبه سوم بهمن 1381 در شرکت محل کارم در تهران تا دوشنبه سوم بهمن 1391 در خانه‌ام در دبی. آن روز 26ساله بودم و امروز 36ساله‌ام. راه میان‌بر به همین زودی ده‌ساله شد، و من هنوز اندر خم یک کوچه‌ام!

*

این بار، این نوشته را افزون بر دوستان آشنا، تقدیم می‌کنم به خوانندگان ناشناس این وبلاگ. افرادی که بیشتر اهل خواندن و پیام ننوشتن بوده‌اند و هستند. همچنین خوانندگانی که هیچگاه آنها را ندیده‌ام و نمی‌شناسم. آنها که با پیام‌های مخفی خود مرا شرمنده کرده‌اند و آنها که پیام‌های ارزشمند گذاشته‌اند و حتا اسمشان را هم ننوشته‌اند.

خوانندگانی که پیام‌ها و نظرات آنها بارها و بارها اشک در چشم من آورده و مرا از تعطیل‌کردن این وبلاگ منصرف کرده و حس کرده‌ام من و نوشته‌هایم گاهی به درد می‌خوریم و چه چیزی بهتر از این حس که فکر کنی به دردی می‌خوری.

دعایم کنید که در نوشتن، قضاوت، تحلیل، زندگی ... کمتر به خطا بیفتم.

از همه‌ی شما سپاسگزارم و خدایم را، شکرگزار.

/ 12 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ناصر

حالا راه میانبر اومدی ده سال طول کشیده ببین اگر راه اصلی میومدی چقدر طول میکشید! [نیشخند] ولی خداییش مبارکت باشه این همت بلند.

حجاری

مبارک

مهدی

علی جان بارها با نوشته‌هایت چیزی در ذهنم جرقه زده و بارها دیدت به مسایل به من آرامش داده... بابت همه‌ی این‌ها ممنون.

لیشام

لبخند می‌زنم برای‌ات به بازه‌ی ده سال :)

عبداله

تنبل شدیم. لایک هست خدمتتون!

سری

سلام.مبارک باشه .برای من که خواننده بودم هم زود گذشت! ممنون.

رضا

اکبر داداش من که اصلا اهل اینکارا و سر زدن به وبلاگ و از این صحبتها نیستم اما به طور کلی هر گونه مداومت و پشتکار قابل ستایشه مخصوصا از دوست گلی مثل اکبر امیدوارم سالهای سال برقرار باشی به خانمت هم سلام برسون ارادت رضا

آرمان

مبارک باشه. :) من هم گاهی مطالب شما رو خوندم. شاد باشید.

شادمهر

اكبرجان. خداقوت و با آرزوي موفقيت.

حمید آزادی

اکبرجان سلام. از اینکه 10 سال تونستی به نوشتن ادامه بدی بهت تبریک میگم. واقعا کارت عالیه. خدا قوت. خیلی ها با سر کار رفتن و یا ازدواج و ... از این اقدامات فرهنگی دست می کشند. هنوز هم نوشته هات به من انگیزه میده. نوشته هاتو میتونی مدون و تبدیل به کتاب هم بکنی. موفق باشی