200- هومیوپاتی و مشکلات جنسی

خدمت دوستانی که با ایمیل و به شکل خصوصی از بنده درباره کاربرد هومیوپاتی در مسائل جنسی سوال کرده‌اند مجددا عرض می‌شود که بله. هومیوپاتی به‌خوبی می‌تواند مشکلاتی مانند ناتوانی جنسی و حتا نازایی را برطرف نماید. (نمی‌گویم صددرصد، ولی با درصدی بسیار خوب.)

 

لازم به توضیح نیست که بخش بسیار بزرگی از مشکلات زوج‌ها به عدم ارضای زن و شوهر برمی‌گردد که معمولا در اینگونه مواقع زوج‌ها می‌گویند با هم تفاهم نداریم و از مشکلات زندگی و مالی و ... گلایه می‌کنند، حال آن که مشکل چیزی دیگری  است. خصوصا که در جامعه ما، به دلیل این که صحبت در این مساله، عموما ناشایست محسوب می‌شود و هیچ آموزش درست و مفیدی هم به افراد ارائه نمی‌شود، این مشکل همچنان به قوت خود باقی می‌ماند.

 

یکی از پزشکان تعریف می‌کرد که قرار بوده جایی کلینیک هومیوپاتی باز کنند و روسای آنجا مخالف بوده‌اند، اتفاقا یکی از این حضرات Impotence (ناتوانی جنسی) داشته و بعد از خوردن داروی لیکوپودیوم (Lyc) که یکی از داروهای بسیارمهم هومیوپاتی است، چنان از شر این مشکل راحت شده که بلافاصله دستور داده در کلینیک، جایی برای درمان هومیوپاتی در نظر گرفته شود!

 

خودم هم در پرونده‌های پزشکانی هومیوپاتی که می‌شناسم، موارد متعددی از درمان انواع ناتوانی‌های جنسی و نازایی را دیده‌ام و به دوستانی که در این زمینه مشکلی دارند، توصیه می‌کنم حتما پیش یک هومیوپات خوب بروند و بدون هیچ خجالتی مشکل خود را مطرح کنند و نتیجه درمانی آن را انشالا ملاحظه کنند.

رفع‌نکردن مشکلات جنسی به جز ایجاد دردسر برای شما و زندگی مشترک شما، سود دیگری نخواهد داشت.

 

  
نویسنده : علی ; ساعت ٢:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/۳/٦
تگ ها :