154- این کودک را به یک هومیوپات نشان دهید

خواندن این خبر برای اکثر افراد –به جز خانواده این کودک- میتواند جذاب و سرگرمکننده باشد. کودکی تا این حد خطرناک و پرخاشگر و خرابکار و علاقهمند به کارهای خلاف آن هم در 7 سالگی!

کودک 7 ساله باعث آزار جنسی دختری 18 ساله شد!

 

چنین مواردی با هومیوپاتی قابل درمان هستند. هومیوپاتی روشی است بسیار قدرتمند و موثر برای مشکلات روحی و روانی و ذهنی؛ و این کودک بیش از آن که «گناهکار» باشد، «بیمار» است. یعنی از دید هومیوپاتی کلیت فرد دچار عدم تعادل است. در یک نفر این عدم تعادل باعث سردرد می‌شود، در یک نفر به شکل سرماخوردگی خود را نشان می‌دهد، در یک نفر به شکل زخم معده،  در دیگری به شکل سرطان و در یک نفر هم به شکل علائم افسارگسیخته روحی!

می‌توان بجای توبیخ و سرزنش و تنبیه، او را دوباره متعادل کرد، او را درمان کرد. همانگونه که انتظار داریم سرماخوردگی با داروهای هومیوپاتی خوب شود، چنین مشکلاتی هم با داروهای هومیوپاتی مرتفع خواهند شد، انشاءا...

 

روزگاری بود که بیماران هنجارشکن را به غل و زنجیر می‌بستند، ولی با موهبتی همچون هومیوپاتی می‌توان سلامتی و بهزیستی را به این‌گونه افراد برگرداند. چرا که نه؟

 

توصیه می‌کنم دست‌اندرکاران وب‌سایت فوق که این خبر را منتشر کرده‌اند، اگر دسترسی به مادر این کودک دارند حتما او را از این امکان باخبر کنند. شخصا اگر کمکی از دستم بربیاید حاضرم هومیوپات‌های خوب کشورمان را به این خانواده معرفی کنم.

*

استاد رحیم موذن زاده اردبیلی به آسمان پر کشید. اذان جاودانش را از اینجا بشنوید.

 

پارسال همین روزها:

آشنایی با داروهای هومیوپاتی (آرنیکا) 3-3-83

 

  
نویسنده : علی ; ساعت ٢:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/۳/٥
تگ ها :